Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kresz tanulásnál mire figyelje...

Kresz tanulásnál mire figyeljek, pontosabban mit nézzek át jobban?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete kezdtem el suliba járni, eddig okés minden, persze itthon is tanulok, csak érdekelne hogy vannak-e olyan kérdések, definíciók, amit fontosabb tudni vagy ilyesmi dolgok érdekelnének. Köszönöm!
2012. júl. 14. 21:38
 1/5 Antimod ***** válasza:
A forgalmi szituációkra figyelj nagyon, sok a beugratós kérdés, alapból több pontot érnek, mint pl. a kormány holtjátéka, és azoknak később is hasznát veszed.
2012. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az összes képes,tehát a forgalmi helyzetek.Kinek mikor -hogy van elsőbbsége.

amúgy meg mindenre.Kresz tanuláskor sokan azt hiszik,csak azért kell tudni a kreszt,hogy meglegyen a vizsga,később meg kint a forgalomban csak bambulnak az oktatóra,hogy akkor most kinek van elsőbbsége.

Tanulj meg mindent,az a legtisztább.

Sikeres vizsgát kívánok!

2012. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és a jókívánságokat!

Persze, tanulok szorgalmasan, és hát remélem hogy sikerülni fog!:)

2012. júl. 14. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:

a 'hárompontosokat' nézd át, abból baj nem lehet, ha azok mennek nincs mitől tartanod.

én könyvet nem használtam, nem is volt, oktatáson se nagyon voltam, csak a program

2012. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. júl. 25. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!