Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért adnak jellemzően drágábba...

Mért adnak jellemzően drágábban egy használt H Astrát egy ugyan olyan korú, hasonló felszereltségű Ford Focushoz képest?

Figyelt kérdés

Nagyjából ugyan az a két autó műszakilag és presztízsben is, nem?

Mondjuk ez szubjektív, de nekem se külsőre, se belsőre nem tetszik a Focus. Lehet hogy ezzel más is így van? Az Astra szerintem sokkal szebb autó.


2012. júl. 15. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Még mindig kering az a tévhit, hogy "Óvakodj az f betűs autóktól!" Ez szerint Fiatot, Fordot, és francia autót nem szabad venni!

Bár nekem is Fiat, és 2 Renault voltak a legutóbbi autóim, és jól megvagyok velük.

2012. júl. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg összehasonlíthatalanul szebb a Ford Focus.

Azért adhatják talán drágábban, mert kevesebbet km-t futott,mert amúgy aki egy kicsit is ért az autókhoz az tudja, hogy a Focus szinte mindenben elveri az Astrát, nem is kell túl sokmindent megemlíteni, hiszen a kategória győztes futóműve a Ford alatt van...

2012. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jellemzően = általában!

Rengeteg ugyan annyi km-t futottat össze lehet hasonlítani. A Fordot egy-két százezerrel szinte mindig olcsóbban adják.

2012. júl. 15. 13:46
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom megszeretni a Focust. Lehet, hogy jó a futóműve, de a beltere olyan jellegtelen. Az elejére mondhatjuk, hogy szép, az nekem is tetszik, de a fara nagyon rút, elnagyolt.
2012. júl. 15. 13:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű: jóval több Focust értékesítettek cégeknek, magánszemélyeknek, több van belőle, alacsonyabbak az árak. Persze az Astra is tömegtermék, de a használtpiacon nem olyan szempontok érvényesülnek, mint a külső-belső kinézet, hanem a papírok, futott kilométer, évjárat, satöbbi. Érdekes lenne megnézni EUROTAX-szal két hasonló autót, szerintem olyan nagy különbség azért nem lehet.
2012. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazad lehet! Ford Focusból a hasznaltauton árulnak 3160-at, míg Opelből mindössze 724-et.

Tehát Fordból jóval nagyobb a kínálat, ezért lehet nyomottabb az ára.

2012. júl. 15. 14:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem sokkal drágább, csak minimálisan, viszont az Opelek sokkal szebbek, megbízhatóbbak és jóval alacsonyabb a fogyasztásuk is, mint a Fordnak. Viszont ha használtat veszel, akkor lehet alkudni, tehát, ha ügyes vagy jó áron hozzájuthatsz egy jó Opelhez is. :)
2012. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Időközben vettem egy Opelt. Tényleg sokkal szebb, nekem is jobban tetszik.

Fordom még nem volt, így nincs összehasonlítási alapom, de egyelőre ez az Opel nem túl megbízható. Azért remélem ha rendbe lesz téve, egy darabig nem kell rá ennyit költeni.

Fogyasztás? Azért nem vagyok elájulva tőle. 1.7CDTI-m van. Városban 7.5-7,8 litert eszik normál vezetés mellett.

2012. nov. 23. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!