Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lenne egy olyan kérdésem...

Lenne egy olyan kérdésem lehet hülyén hangzik de át akarnák alakítani egy Kawa Kx-125 öt vagy egy Honda Cr-125 öt utcára Supermoto-nak és mennyibe lenne kp ban?

Figyelt kérdés
télen nyáron akarnám használni a motort ugye nyáron sm szettel télen meg vissza rá a Cross szett gumik meg fogas kerekek ... és a rendszámoztatás mennyi be kerül cakk pakk? Simson-os korszakom akarom le zárni sportmotorok jönnek be jobban de Simson után nem akarok még rá ülni egy 600-ra vagy 1000-re. Ezért kellene a 125 ccm meg ugye bár a Cross fejleszti a reflexet,megtanít jobban motorozni Stb stb :) köszi szépen előre is:D
2012. júl. 15. 11:44
 1/4 anonim válasza:
Kell supermoto szett, fékek, lánckerék. Mivel 125-ös crossok eléggé pörögnek és nem igazán jó velük kis fordulaton menni dugócserére készülj fel. ha utcán akarod használni kell rá világítás, amit meg lehet oldani, de annyira azért nem egyszerű. rendszámoztatni nem lehet őket. jobban jársz ha veszel inkább egy endurot azzal tudsz mászkálni úton és abba is tudsz sm szettet rakni. cross, vagy enduro után lehet nem akarsz majd sportmotorra ülni, vagy ha rá is ülsz nagyon fog hiányozni a pörgős robbanékonyság meg minden. jobban járnál egy 125-ös 2T sportmotorral először inkább.
2012. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen akkor inkább endudro ha a crosst nem lehet rendszámoztattni ... de miért is nem lehet? mondták már egy páran ha egy harpós 125 ös sel bele kóstolok a terepbe utána az utcát el is felejtem de majd meg látjuk hogy mi is lesz :)125 2t sport motorral meg úgy vagyok hogy vagy 400-1000 ig vagy meg a terep akkor :)
2012. júl. 16. 07:10
 3/4 anonim válasza:
Igazából nem tudom, láttam már rendszámos cross-t, de azokon se világítás se semmi nem volt, viszont több olyat láttam aki átalakította és nem lehetett rá rendszám. Gondolom nincsenek olyan papírjai ami engedné a forgalomba helyezést, mivel nem utcára hanem igazából versenyekre csinálták őket.
2012. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már értem akkor marad az enduro utána mert az aszfaltot nem tudom ott hagyni meg munka miatt sem mivel motorral járok munkába és a simo meg 125 ös közt van külömbség óriási és nem tudnám meg szokni a 125 öst:) köszi szépen :)
2012. júl. 16. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!