Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Aerox oldalsztender...

Yamaha Aerox oldalsztender probléma segítenétek?

Figyelt kérdés
A Yamaha Aeroxomnak oldaltámasza van és az lenne vele a probléma hogy amikor hajtòdik fel mindig belecsapòdik a légszűrőházba. Ùgy vettem használtan hogy alapbol volt vàgva egy lyuk a szűrőházba szòval nem tom h mit csináljak vele. Esetleg vegyek ùj támaszt, valami jobb minőségűt? Akinek aeroxa van annak is ilyen ? Segítsetek pls.

2012. júl. 15. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem azért de szerintem egy középsztender sokkal jobb mint egy eldőlős oldalsztender.

nem értem hogy vághat lyukat a légszűrőbe...yamahákon ez az oldalsztender max a berúgókarig megy fel...

2012. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért nincs rajra középsztender mert amikor vettem már akkor sem volt aztán egyik nap benéztem alá és az a lyuk ahova a középsztender tengelye megy be le van törve. Én sem értettem h hogy leet ez de beletörőttem ugyhogy csak oldalsztender jöhet szóba. Egyébként nem a sztender vágta a lyukat de amiatt van rajta maszekül vágva egy lyuk mert a légszűrőházhoz csapódik valamiért. Láttam egün am olcsón motorforce oldalsztendert az lehet minőségibb darab.
2012. júl. 16. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Húzzál az oldalsztenderre egy gumislagot, vagy gumi ütközőt erősíts rá.

Nem tudom melyik lehetőség valósítható meg a nélkül hogy befolyásolná a sztender jó működését?

2012. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát most vettem egy újat ez annyiban jobb h menet közben nem ütődik a szűrőnek egyébként ha magátol felcsapódik akkor megüti a légszűrőt, de nektek nem ilyen?
2012. júl. 26. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem a légszűrőről hiányzik valami burkolat?

Nekem nem ilyen motorom van csak találgatok, miért érhet össze amit szerintem gyárilag biztosan nem így csináltak?!

Próbálj valami ütközőt oda tenni ami nem zavar sem a közlekedésben sem a motort a működésében.

Keress olyan szerelőt aki már látott ilyen gépet, lehet hogy ő rögtön tudja a tutit.

2012. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!