Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A régebb fajta Suzuki Swift...

A régebb fajta Suzuki Swift töréstesztje tényleg olyan nagyon szar, mint amilyennek mondják, vagy ez csak egy rosszindulatú pletyka?

Figyelt kérdés

aki nem tudná erről van szó:


[link]



2012. júl. 15. 20:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

huu, azt a focust keményen meggyűrték.


nekem a fizikatanárom mondta még anno, h a régi autók látszólag nem törtek meg, de a benne ülők gyakrabban meghaltak. a mai kocsik xarrá törnek egy kisebb ütközésnél is, mivel úgy tervezik őket, hogy elnyeljék az ütközés erejét, tehát ne az utas haljon meg, hanem csak az autó.

persze a halál azért függ a sebességtől is.


remélem nem írtam ökörséget, lány vagyok, és bölcsész, legyen ez a mentségem :)

2012. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A suzuki/geo video egy régi ütközési tesztet mutat be,épp

úgy mint a ladáé,azaz teljes frontált,nem féloldalast.Viszont az ütközések általában féloldalasan következnek be,így már vagy 10éve csak úgy mérik és ott bizony 2-3szor jobban összetörik.A régi suzuki ott a hátsó ülésig roncsolódik,épp úgy mint a lada.

2012. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!