Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyi fog érni...

Szerintetek mennyi fog érni 30 - 35 év múlva mondjuk egy 70-es évek körül gyártott trabant, lada, skoda, opel vagy fiat?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokat. Szerintem egy 60-70 éves autó mindig nagy érték attól függetlenül, hogy a maga korában mennyire számított tömegcikknek.
2012. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lesz neki egy bizonyos régiség értéke, de ez az érték meg sem fogja közelíteni az öregebb autókét. Ha ritka típusról van szó, persze más a helyzet, egy Abarth 131-ért vagy egy szép állapotú Opel Mantáért már most is vagyonokat kell fizetni, de ezek az autók már olyan tömegekben készültek, hogy egy átlagos Lada tán akkor sem fog sokkal többet érni mint most.
2012. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha működőképes, akkor sokat. Hogy mennyire, az attól is függ, mennyi marad belőlük.
2012. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, attól is függ, hogy a márka mely tipusáról van szó.

Pl. Skoda rapidot ma is megbámulom az utcán, pedig gyerekkoromban sok volt belőle (mellesleg ronda mint a bűn:-)). Vagy skoda 100.

Vagy hogy milyen kivitel. A kombi mindig ritkább. Pl. lada 1200-ből a kombi kivitel már ma is ritka.

2012. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat. Persze, senki sem tudja, mit hoz a jövő. Annyiszor hallani, hogy egy régi autó előkerült pl a nagypapa garázsából és mennyi pénzért adják el. Gondoltam veszek egyet most olcsón, lerakom a garázsba, hátha 60 éves koromra vagyonokat ér...:))))
2012. júl. 16. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nagyon vigyázva volt rá, és szépen karban volt tartva, akkor lehet érte jó pénzt akasztani. bár nekem nem lenne szívem akkor már eladni.
2012. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eszmei értéke lesz. Talán majd a gyűjtők képesek lesznek érte pénzt kiadni.
2012. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!