Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motoros "szezon" mettől-medd...

A motoros "szezon" mettől-meddig tart?

Figyelt kérdés

Úgy értve, hogy áprilistól-októberig? vagy ez az időjárástól független?


Ti meddig használjátok a motort amikor már jön az ősz?



2012. júl. 17. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem tavasszal és ősszel is 7 fok a minimum! Az alatt nem motorozok akármennyire is szeretek.
2012. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én lesz@rom, sőt, kifejezetten szeretek hóban csapatni :)
2012. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én városba akarom használni a motort azért kérdem. Azért más csapatni meg közlekedni vele forgalomban :D
2012. júl. 17. 14:27
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Enyém munkábajárós motor. Mentem már vele -2 -3 fokba is. Nem kellemes elhiheted, de muszáj volt. Mikor már méteres hó volt akkor raktam csak le.
2012. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Általában április elejétől, október közepéig motorozom.


Ez alatt el sem indulok: +15 fok, napsütés.


A motor nálam csak hobbi. Nem munkábajárásra használom, csak és kizárólag "passzió".

2012. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Szerencsére nem életbe vágó a dolog, suliba járásra meg barátnőhöz furikázni kell, de mondjuk szakadó hóba meg esőbe nem fogok motorozni, már csak a balesetveszély miatt sem, más részt azért nem szeretném ha 10-15év múlva reumás lennék :D
2012. júl. 17. 15:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Én régebben még az "ETZ"-s korszakomban motoroztam fagyban is(csapattam). Az adott pillanatban mókás,de egy idő után amikor már reggelente fájnak az izületeim a hideg miatt mint a barom,meg ropog a térdem mint egy rossz féltengely az annyira már nem vicces szerintem!
2012. júl. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jó időtől - Jó időig.
2012. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Én még -9-ben is mentem robogóval meg Simsonnal. Nálam csak a hó és a kásás út az akadály.
2012. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 TOMAtm ***** válasza:
94%

Ez nagyban függ attól hogy mennyire félted a motorodat ill. hogy mennyi a forgalmi értéke.Ha egy szarsemmitérő Simsonod van azzal mehetsz a városban minusz 20 ban is,de ha egy 6millás ducattid van akkor inkább maradj otthon vele,mert ha megcsúszik egy fagyott csatorna-aknafedőn akkor olyan 150-ezer a burkolatok,karok és egyebek cseréje rajta.

amúgy a 'szezon' áprilistól októberig tart valóban.sokan már esőben sem ülnek motorra(én sem,mert ez csak szórakozás,ha esik autóval megyek).

2012. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!