Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Corolla vélemények?...

Toyota Corolla vélemények? Nagy? Tágas? Motorja milyen (dízeles)

Figyelt kérdés

Az új korollára gondolok, amit a google behoz:


[link]


PL a 3. sorban balról a másodikra gondolok



#Toyota #korolla
2012. júl. 19. 08:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Összességében megbízható autóról beszélgetünk. Én is Toyotás vagyok. Egy dízel avensisem van. Én négy év alatt tettem bele 100 000 km-t gond nélkül. Nagyon jók a D4D motorok, viszont, ha a corollába nem a 90le motor van hanem annál nagyobb (116-), akkor azon van a "hírhedt" kéttömegű lendkerék, ami olyan 200 000 km felett megadja magát. Gyári cuccokkal a csere közel 300 000 Ft. Én az enyémre egy átalakítottat vettem, kuplung tárcsával, kinyomó csapággyal együtt 100 000 ből kijöttem, munkadíj nélkül mert magamnak csináltam.

Ennek már egy éve, gond nélkül megy a vas.

Még a befecskendezőkkel (injektor) lehet gond ami picit pénzesebb, de nem jellemző, csak nagyon nagy futásteljesítmény után.

Különben tartós gépek, bármikor bárhova gond nélkül kategória. Műszakira is csak apróságok, vagy leginkább semmi.

2012. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!