Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg olyan egyszerű automat...

Szisztöp kérdése:

Tényleg olyan egyszerű automata váltós kocsit vezetni mint a dodgem? Persze figyelve az útra. Ilyen egyszerű?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gáz meg fék, ennyi, de ha előtte hozzá szoktál a manuálishoz akkor a bal lábadat el kell felejtened mert okozhat élménykét ha menet közbe váltani akarnál :D am nem nagy kunszt :) és igen az útra azért figyelni kell :D
2012. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
manuálison vizsgáztam de nem vezettem vele mert fosós nő vagyok, nekem sztem automata kellene attól nem annyira parázok. 20 éves kocsiban lehet jó automata váltósat kapni?
2012. júl. 19. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Ja, mikor váltani akartam, volt, hogy lefejeltem a szélvédőt! Ugye, bal láb kuplung, de automatán nincs, én meg nyomtam, aztán kopp! De hamar meg lehet szokni és k.rva jó vezetni!!!
2012. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

attól függ, h mi a bajod a vezetéssel. ha tényleg csak a váltás, és úgy érzed az veszi el a figyelmedet a többi dologtól, netán gyakran lefulladsz, akkor érdemes azt venni.


no de ha más bajod van, pl nehezen kezeled a forgalmi helyzeteket, rosszul tájékozódsz, nem tudod eldönteni, h melyik a te sávod, elfelejted hol kell jobbkezet adni, akkor lehet csodaautód is, nem leszel jobb helyzetben.

2012. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!