Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki jogsit szeretne szerezni,...

Aki jogsit szeretne szerezni, az hol gyakorol?

Figyelt kérdés
Jogsit (m kategória) szeretnék szerezni,de gyakorolni is kéne ....lemennék a mezőre mert ott nincsenek rendőrök, de van egy pici rész ahol talán megfordulhatnak és azon keresztül kell mennem :/ ha nincs jogsim de ő megállít,mit csinál? csak figyelmeztet?

2012. júl. 20. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon megszivat, de ha tudsz olyan helyet, ahol kajak nincs forgalom, akkor lehet, hogy elnézi, ha mondod, hogy gyakorolsz, de tényleg ne legyen ott forgalom! (Ilyenkor a jobb kedvű rendőrök azt mondják, hogy legalább megtanulsz valamit, vagyis lehet, hogy csak városi legenda, de hallottam ilyenről.) Bár én gyakorlás nélkül elsőre csont nélkül át mentem (2 alkalommal voltunk ott az oktatóval, másodikról hazazavart, hogy ne fogyasszam a benzint!:DDD) Úgyhogy nem olyan nehéz!:)
2012. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Valakivel akinek van legalább B-s jogsija kimész a kiszemelt helyre, persze szigorúan úgy hogy ö vezet, te meg mész más járművel, vagy gyalog.

Aztán ott csere, ha rendőr jön és látja a dolgot akkor megpróbálhatod kimagyarázni. Persze szerencse kell hogy normális rendőrt fogj ki.

2012. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha mész 2 kört az utcában akkor már szinte tudsz is motorozni ha érzed,nekem a 2. kanyar után már valamennyire döntöttem is a motort.Én most rakom a jogsit viszont A1-re. De nyugodj meg,ha jó iskolába mész akkor hihetetlenül türelmesek veled,sokszor hallottam olyat hogy a rutinpályán az autó 'tanonc' 5-6x lefullasztja a motort,de nem mordulhatnak rá mert ez a munkájuk az oktatóknak.Szóval nyugi! Elmehetsz gyakorlat nélkül is jogsira,hisz ott meg KELL tanítsanak!:)
2012. júl. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Biciklizni tudsz, akkor robogót is tudsz vezetni.
2012. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) ott nincs forgalom...... talán az a pár traktor....de az is ritka....lány vagyok úgyhogy kicsit félek tőle...utolsó:reménykedem hogy így van utolsó előtti meg szerencsés :) amúgy a yamaha aerox hány kg?
2012. júl. 21. 20:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne félj, pár traktor nem probléma, csak autók ne járkáljanak, akkor nem hiszem, hogy olyan gonosz lenne a rendőr, hogy megbüntetne, mert gyakorolsz. Max aztmondja, hogy nemkéne... De nem nehéz robogóval menni, ha nincs rajta váltó olyan mint egy bircikli, sőt talán könnyebb vele menni!:) A Yamaha Aerox meg nemtudom hány kiló, de tippre 70-80 kilós lehet. (Ne félj, hogy nehéz a motor, picit rá kell érezni a súlypontjára, és dobálni fogod ide-oda!:) ) Sok sikert! ;D
2012. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát ez jó xD 40 kilós lány egy 70-80 kilós motort :) lehet hogy inkább először apával mennék ki........
2012. júl. 21. 21:17
 8/12 anonim ***** válasza:
60 kilós fiú vagyok, és 120 kilós motort is elbírom... Nekem is hihetetlen:)
2012. júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:DD más 40 kilós társaim is erősebbek nálam....majd gyúrok :D
2012. júl. 22. 11:01
 10/12 anonim ***** válasza:
:D
2012. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!