Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy SUZUKI HAYABUSA-nak...

Zlatan00 kérdése:

Egy SUZUKI HAYABUSA-nak mennyi a végsebessége? tuningolva?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 22:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2012. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
attól függ, hayabusából is van már újabb generáció, a legújabb azt hiszem ugyanúgy már 1400 ccm-es mint a zzr 1400, ezek a motorok ugyanazt tudják kb. ha valamelyik legyorsulja is a másikat, pár tized másodperc a különbség akkorios, illetve pár méter a gyorsulási távon...
2012. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
de végsebességre ott hagyná a zzr-t ?
2012. júl. 25. 12:41
 14/18 anonim ***** válasza:
Mindkettőt korlátozza a vezérlése 299-nél.
2012. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

a korlátozást nem lehet belőle kiszerelni?

egy zzr-nek mennyi lehet a végsebessége korlátozás nélkül ?

2012. júl. 25. 13:53
 16/18 anonim ***** válasza:
Mindent lehet - csak pénz és szakértelem kérdése. Ennek kapcsán teljesen változó, hogy mikor mennyi a végsebessége vagy a gyorsulása.
2012. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Esprimo Mobile válasza:
Lehet hogy jobb a kawa de egy szomszédomnak volt Busája és egy csoda az a motor, mire kiengedte a kuplungot 1-esbe alapjáraton már 30 körül ment , rendörség utcájában laktunk, 3-dik fokozatba majdnem hogy alapjáraton mormogta az 50-et(6-sebeséges) . Szóval ojan erös moci hogy vásárhelyen szinte szenvedés lehet ojan lassan menni azal a végtelen erejü géppel. Az utóbbi idöbe meg a fél város 30-as zónából áll a 34-éves 125-ös mz-m is bivaly motor ehez a rengeteg 30-as táblához meg 50-55-ös tempóhoz. Szerintem a 300-as végsebeség már autópályán is böven elég bármire. Én örülnék ha valaha lenne pénzem venni és fentartani egy ien csodálatos motort, biztos nem tuningolnám szélyel, mert ebbe az országba szerintem nincs ojan út amire ne lenne elég az ereje. 100-as tempó alatt ,egy óvatlan mozdulat a gázzal és egy villanás alatt te röpülsz a motor alatt az meg feletted. Nézz meg egy busát hogy menek vele az utcán, csak halk mormogást halasz miközben szemel alig birod követni ugy gyorsul, pedig tud ám kegyetlenül orditani is. Szóval én valahol azt olvastam hogy az 1400-as kawa jobban megy, de szerintem ha egyszer vezethetnél gyári állapotu busát többé nemérdekelne lehete tunongolni vagy vane nála gyorsabb csak csodálnád a végtelen erejét ami országuton és autópályán sem lenne kevés.
2013. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Esprimo Mobile válasza:
Hogy menyit lehet kihozni belöle? Légellenálás legyözése , súj csökkentés, teljesitmény növelés ,áttétel modositás , pilóta kérdése, Busánál turbóval 420-ról halottam de lehet hogy van gyorsabb is. És lessz is. 125-köbcentis mz-t már a 60-as években épitettek ojat ami 220-al ment (persze nem széria gép volt), ha ezt nézzük miért lenne bármi határa a mai nagy köbcentis erögépek tuningolásának? Ha azt akarod hogy egy Hayabusával 500-al menjél biztos nem lehetetlen megcsinálni megfelelö szakértelemel.
2013. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!