Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen zárt bukósisakot...

Milyen zárt bukósisakot ajánlotok kb.20-25 ezer forint körül?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 23:56
 1/9 anonim válasza:
Lazer vertigo. Nekem volt 5 évig.
2012. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lidliben lehet venni felhajtható sisakot amiben van nap ellen is kis lehajtható szemvédő.meg jók a szellőztetői ami jól jön a hidegebb reggeleken.

Üdv!

Széles utat!

2012. júl. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen Lidl-ben TESCO-ban meg különböző kínai boltokban nehogy vegyél! Szerintem ennyiért új MT-s sisakot adnak MOTOROSBOLTBAN!
2012. júl. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha értékes a fejed, akkor az ilyen olcsójános megoldásokat mint Lidl, Tesco felejtsd el. Kapsz a pénzedért egy műanyagbúrát ami esetleg rendelkezik az előírt követelményekkel, de semmi több, védeni nem sokat fog. Ennyiért kaphatsz egy alap AGV, Shark vagy HJC sisakot talán, de fontos, hogy bukósisakot nem a motorhoz, meg nem a sebességhez választ az ember, hanem a fejéhez. Simsonnal vagy robogóval is el lehet esni 50-60 körül betonra, ott számít, hogy szétnyílik a bukó avagy sem.
2012. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora egy sznob vagy!!!

A lidlis sisak mióta teszkós és gagyi minőségű?

és a teszkóba te hol láttál bukósisakot?

És motorosboltogban is lehet kapni silányabb mínőségű bukókat!

2012. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lidl-ös bukó nem rosszabb mint a többi, csak rohadt nagy, vastag, nehéz, és elöregewdik max 1-2 év után. (Hajszálrepedések lesznek, és akkor egyből kuka...) De addig elméletileg véd. Az már más tészta, hogy egy jobb 20-30-40k-s bukó kibír 5-6 évet is röhögve, és könnyebb, kényelmesebb, jobban szellőzik stb...
2012. júl. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nos mikor Én nézegettem több méretbhen is voltak és azthiszem hogy régebben másmilyen bukót árultak de hasonlót.

Tesómnak már vagy 2 éve van egy és még mindig olyan mintha vadi új lenne.Nincsen rajta hajszálrepedés sem.De ha lenn is hajszálrepedés nem hiszem hogy az a hajszálrepedés fog számítani mikor bukik vele az ember,max a sisak megy tönkre de funkcióra használható.

Nekem több éves sisakjaim vannak egyiken sincs hajszálrepedés és nem is láttam olyan használt bukót amin lenne ez a probléma.

2012. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az csak a jele, hogy elöregedett az anyag, nem mindig van, csak akkor már nagyonrossz, persze nem mindig van rajta, csak van ilyen is.
2012. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Motowell-ről mi a vélemény?

[link]

2012. júl. 24. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!