Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Derbi Lobito motorom...

Van egy Derbi Lobito motorom és nem jó a trafó, mivel tudom helyettesíteni?

Figyelt kérdés
Néztem a hasonló trafókat és 10 trafóból 10 ugyan úgy néz ki de mindegyiknek más az ára és más motort írnak hozzá pedig dettó ugyan az... tehát egy ilyennel tudom helyettesíteni? mert amúgy fingom sincs h milyen a mostani az tudom h ducati de a fajtát már nem
2012. júl. 22. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Megfogod, beballagsz vele egy motoralkatrész-boltba, leb*szod az asztalra, közlöd hogy milyen típusba és évjáratba kell, és adni fognak egyet, vagy rendelnek.


Hazamész, beleteszed, mész.


Rossz trafót meg általában jóval szoktunk helyettesíteni. ;)

2012. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak megcsinaltam itt ezt es neztek h ez mi ez es debrecenben sem tudom h tudnak-e szerezni. Hatha az italmondo segit
2012. júl. 22. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem. Errefele nem így megy. :D Egy szériaszámot nézz rajta, csak van valami, aztán megnézem holnap.
2012. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!