Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire számíthatok, ha a motorke...

Mire számíthatok, ha a motorkerékpáromról leveszem a rendszámot, bukósisakban tankolok valami vidéki kis kúton, és fizetés nélkül távozok? Ilyenkor mit csinál a hátóság?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, a motor színe, típusa alapján keresik, meg a ruhád, bukód amit láttak az emberkék, azt elmondják szépen, és várnak rá, h hátha megtalálnak... Amúgy ált. a kutaknál kamera van, úgyhogy eléggé felismerhető a moci, tehát, ha nem tömeggép, akkor lehet, hogy megtalálnak...
2012. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha marha gyorsan eltűnsz megúszod, ha nem akkor megfognak.
2012. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ilyent ***** válasza:
Forgalmas időszakba csináld mert bukóval a fejeden nem engednek tankolni
2012. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eddig akárhányszor bukóban kezdtem el tankolni odajött egy kutas, hogy "Légyszíves vedd le a sisakodat!" vagy megnézte a rendszámot. Mivel a veszteség az ő káruk, ezért figyelnek ezekre a trükkökre.
2012. júl. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kiflitolvaj ***** válasza:
Ne a hatóság miatt parázz kormos. Ha nincs szerencséd, akkor valaki utánad megy és bezúzza az arcod. Én kétszer fogtam ilyen kis gyökeret, egyet motorral, egyet pedig autóval, úgyhogy jól nézz körül előtte, mert nem feltétlenül egy rendőrségi feljelentés a legrosszabb, ami történhet veled. Egyébként soha nem dolgoztam benzinkúton, de a törzskutamon láttam mennyi ilyen van és a szerencsétlen kutasokkal fizettetik ki, úgyhogy ha előttem csinál valaki ilyet, akkor az a szememben ugyanolyan, mintha kizsebelne valakit, amit nem fogok tétlenül végig nézni.
2012. júl. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Jaj szerencsétlen kutasok,bizony!

Apukám,én voltam benzinkutas.

Ha nemfigyelsz egy pillanatra,úgy basznak át,hogy teherbeesel..Lényegében ebből áll a fizetésük,ami egy dörzsöltebb kutasnál igen magasra emelkedik.

De ez már egy másik téma lenne..


Kérdező:ha neked megéri 8 liter benzinért kockáztatni azt,hogy priuszod legyen,hát hajrá!

2012. júl. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen ha le tudsz lépni akkor lesz feljelentés ismeretlen tettes ellen - ami után a rendőrség 30 nappal kiküld majd egy papírt, hogy lezárták a nyomozást.


De a kutasok figyelnek ám erre. Nekem ugyan sosem szólnak, hogy vegyem le a sisakot, de ha látják, hogy valaki sisakban tankol akkor azonnal megnézik, hogy van-e rendszám a gépen. Láttak azért ők már meggyfán pókot.

2012. júl. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett. Nem akartam rendszám nélkül tankolni, ugyanis még futja arra, hogy megtankoljam a motor. Pusztán kíváncsi vagyok, hogy ilyenkor mi szokott történni.
2012. júl. 23. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!