Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány éves kortól gyakorolhatok...

Hány éves kortól gyakorolhatok forgalomban?

Figyelt kérdés
Olvastam vissza fórumon, hogy írták lehet már 16 3/4 éves kortól gyakorolni forgalomban és a vizsgához kell csak elmúlnod 17-nek és ismerősök is ezt mondták. Ma viszont megkérdeztem az oktatót, hogy hogy is van ez azt mondta, hogy 17 évestől lehet gyakorolni forgalomba addig csak rutinon. Fontos lenne mert akkor szeptemberig max pár órára megyek el rutin pályára.
2012. júl. 23. 19:29
 1/8 WhiteLabel ***** válasza:
oktató nélkül nem gyakorolhatsz forgalomba, a szabályok szerint, egyébként meg azért vannak hogy megszegjék..
2012. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oktatóval gondoltam de erősen állítja, hogy vele csak 17 éves korig lehet rutinon forgalomban nem
2012. júl. 23. 20:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Az oktatód látja rajtad a kezdődő "boyracer hülyegyerek" tüneteket, és a végsőkig próbálja tőled megóvni a többi közlekedő testi épségét.
2012. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak az lenne a baj, hogy már nem először vezetnék :/ de köszi az értelmes választ!
2012. júl. 23. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Látod, pont ez a baja az oktatódnak is. Te már azt hiszed, hogy attól, hogy mondjuk rallyversenyző vagy (mert előfordulhat, miért ne?), jól tudsz KÖZLEKEDNI. Ez viszont nem igaz, te maximum csak VEZETNI tudsz jól. Remélem érzed a két ige közötti különbséget:)
2012. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jó lényegtelen mit gondol az oktatóm, jogszabály szerint lehet vagy sem?
2012. júl. 23. 20:25
 7/8 anonim válasza:
Sok okos. Lol. Én úgy tudom ,h 17től lehet.
2012. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jogsit szülői engedélyel 17 éves kortól teheted le, igy vezetni is 17 éves kortól kezdhetsz el oktatóval... ha meg nem akarja, hogy vezess, akkor keress egy másikat... vagy ajálj fel több pénzt :D
2012. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!