Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről a kocsiról...

Mit gondoltok erről a kocsiról? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 26. 14:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem korrekt. Inkább mint egy roncsot ennyiért.

Szinte tisztán mechanikus szerkezet, amíg egyben van, nagy gond nem lehet vele.

2012. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb vétel. Türelemmel vagy egy kicsivel többért jobbat is kifoghatsz.
2012. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon gyanús az az óra hogy nem egy vonalba állnak a számok.

Szerintem visszatekerték, de ha megvan van a pedigré kiderül.

2012. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Maximum 100.000.-ft ér ez a Lada! Nem azért mert rossz,hanem mert a használt kocsik ára nagyon mélyen van! Példa egy 2005 -ös Punto klímával,meg minden extrával garantált 80.000 km el 600 ért???? Miről beszélünk??
2012. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Türelemmel vagy egy kicsivel többért jobbat is kifoghatsz."

Viszont ebben az árkategóriában ez vagy a régi Swift jöhet értelmes számításba. Abból sem a legjobban felszerelt, legjobb állapotúakat dobálják 200-ért.

Szerintem ha 200-ra le tudod alkudni, annyit megér.


Mindenki jön ezzel az óratekergetéssel. Ha már kevés van benne, az biztos, hogy "gyanús". Jó, azt aláírom, hogy mostanában divat lett a tekergetés, de azért ki lehet fogni kevés km-es autókat. Főleg ebben a kategóriában. Ha egy böhöm nagy, full extrás Németországból behozott ilyen korú dízelt hirdetnének ennyi km-rel, abban én is kételkednék.

Amúgy meg meg kell nézni személyesen az állapotát és kiderül. Nekem pl van egy ennél jóval öregebb autóm, nem sokkal több km-rel. 1000%, hogy nem pörgette senki sehová, mert közvetlen rokonom az első tulajdonosa és én is gyerekkorom óta ismerem az autót. Eladni meg sem próbálnám, mert jönnének az ilyen okostojások, hogy ilyen korú autóban tuti hogy minimum 600000 km van és még én lennék a ... hogy át akarom verni őket.

2012. júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

09:56! Melyik az a Punto? Kerestem a hasznaltauton, de ilyen paraméterekkel nem találtam.

Csak azért kérdezem, mert lehet engem érdekelne.

2012. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is megéri ez az autó, főleg ha szereted a Ladákat. Ez az autó jó állapotban van, nem kell majd sokat szerelni, de ha kell is, akkor is fillérekből. Ha meg bármilyen más autót vennél ennyiért (régi Merci, Rover, meg amit ajánlgattak itt előttem), azokra mégegyszer ennyit kell költeni. Ha van több pénzed, akkor inkább más autót nézzél, de ha nincs, ez nagyon jó lesz.
2012. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!