Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 406 1.9 vagy Audi 80...

Peugeot 406 1.9 vagy Audi 80 1.9. Melyiket ajánlanátok első autónak. Miért?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Peugeot jobb. Ez a nagyon régi Audi 80 még úgyse olyan nagyszám, hogy az audi márka miatt megérje annyit fizetni.
2012. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
peugeot +1,
2012. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Audi 80.

12 éve van nálunk (Audi 80 b3, 1989, 1.8 benzin), eddig semmire nem kellett költeni. Most fogunk cserélni motortartóbakokat. Ennyi.

2012. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Figyelj pénz függő a peugeotra nem kell annyit költeni és azért első autónak nem rossz,de ha van pénz az audira csináltatni akkor jó az meg,ha jó az audi akkor nagyon fasza,de ha a motor beadja magát onnantól kezdve 200000 ft-tól indul a javítás.Nekem egy 2005-ös a8-om van,de most a vátójára gyorsba 300000 ugrott és még egy futómű beállítás nem ártana neki az a baj,hogy audiból nagyon ki kell fogni,hogy jó legyen.Az enyém is eladó,mert nem akarok állandóan több száz ezret költeni rá csak,hogy járhassak vele és a fogyasztása is jóval több.Már bánom,hogy elcseréltem a BMW 740d-t,mert arra nem kellett ennyit költeni és 8 literrel jártam el vele az a8 pedig 13 liert eszik.Szerinetm a peugeottal jobban járnál lehet,hogy nem olyan vagyány kocsi,de nem megy rá a gatyád a fizetni valókra.Amúgy nő vagy férfi vagy?
2012. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
férfi
2012. júl. 27. 16:38
 6/6 anonim válasza:
előző vagyok figyelj szerintem egy kis peugeot is jó feketére fullosra sötétítve kicsit leülteted,sport kipufogók,szép políros alufelniket veszel rá és már is ott egy jó autó.
2012. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!