Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót érdemesebb...

Melyik autót érdemesebb megvenni, ti melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



2012. júl. 27. 13:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Biztos h a Mustangot. Az a subaru egy egyszerű hétköznapi autó, kutya se veszi észre. Ellentétben a mustanggal, még ha 10-szer annyiba is kerül fenntartani. De ha van rá, sztem azt válaszd
2012. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Impreza

Azt használhatod a mindennapokban, akárhol elmegy télen-nyáron elférsz benne kényelmesen van csomagtere, van hátul hely. A ford egy csajozós autó, másra nem is lehet használni, és sokkal nagyobb feltűnést kelt.

2012. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Elsőnek érdekes fogalmai vannak az egyszerű, hétköznapi autóról. :))
2012. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mustangot vedd :D
2012. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
subarut.
2012. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

A mustangot csak akkor ha van otthon egy benzinkutad, a subarut pedig csak akkor ha van otthon egy tartalék motor az autóba.

Szóval egyiket se.

2012. júl. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha inkább a nőket szeretnéd élvezni akkor a Mustang, ha a vezetést akkor az Impreza :) Persze ennyire nem fekete-fehér ez a dolog.
2012. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én biztos a Subarut venném. Ez a Mustang a leggyengébb változat, egy gagyi V6-ossal, amiben erő sincsen sok, és a hangja se az igazi.
2012. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Még azt hozzátenném, hogy a Mustang összeszerelési minősége is, erős kétségeket ébreszt az emberbe. Nyeklő-nyakló műanyagok mindenütt. Persze, a Subaru se egy Mercedes, de az legalább korrektül össze van rakva.


Pályán, a Subaru keresztbe megeszi ezt a Mustangot. Erősebb is és a futómű is nagyságrendekkel jobb. Szóval én mindenképpen a Subarut venném.


(Kiegészítés a 8-as válaszomhoz)

2012. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csakis Subaru, ez a Mustang gagyi. Nem is tudom, hogy kerülhettek egymás mellé. Viszont ha nem tudsz vezetni, ne vegyél Subarut... (Erre vall, hogy automata Mustangot linkeltél.)
2012. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!