Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 1995-1998-as kiadású Suzukik...

A 1995-1998-as kiadású Suzukikban mennyire jó a szellőzés?

Figyelt kérdés

Azt gondolom, hogy nincs bennük olyan kellemes hőmérséklet, mint a légkondisokban, de az én öreg Skodámnál biztos mindegyik jobban "nyomja" a levegőt!

Arra gondoltam, ha szellőzésük kielégítő, nem adok a légkondi miatt 600-800 ezret egy Suzukiért, hanem megveszem a 350.000 Ft-ost.


2009. júl. 16. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy 98ast hajtok de így 40fokban KKKKK meleg van. Ha pl 5en megyünk vele és kint esik az eső akkor k-ra bepárásodik a szélvédő. Nem tom hogy a többi kocsiban milyen még nem vezettem más kocsit hosszabb ideig. Maxon kell a levegőt nyomatni és elég zavaró mert alig hallom azt aki hátul ül benne.
2009. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben tök mindegy, mennyire jó a szellőzés, mert úgyis csak a forró levegőt kavarja, úgyhogy kellemes hőmársékletre ne számíts. Télen én párátlanító spray-t használok, úgy nem vészes a lecsapódó pára. Ja, nekem 94-es van.
2009. júl. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már klímás autót veszel, az ne régi swift legyen. Swiftből jó a 350 ezres, de még az olcsóbb is. a fűtése télen kimondottan jó egyébként és szerencsére hamar be is melegszik.
2009. aug. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 120-as Skodám, swiftem is egy jópár. A Skodáénál nagyságrendekkel jobb a fűtése-szellőzése, de nem csak ez a része, hanem az egész autó.
2009. aug. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!