Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy, , B kategóriás...

Van egy, , B kategóriás jogsim de szeretnék egy A˝ korlátozott jogsit akkor le kell tennem külön Akorlátozottra vagy tehetek áttételi vizsgát?

Figyelt kérdés

2012. júl. 27. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Elsősegély kivételével mindent újra kell csinálni.

Meg annyi hogy ha érvényes a B-s jogsid akkor nem kell rá orvosi alkalmassági se(ha a suliban esetleg kérik hülyézd le őket nyugodtan, nem kell)


KRESZ nem tér el túl sokban. De azért érdemes bejárni órára(főleg ha egyszer ki kell fizetni) mert vezetéstechnikailag teljesen más és tanulhatsz hasznos dolgokat.

2012. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jah és én nemrég csináltam, szóval tudom hogy nem kell alkalmassági.

De havertól meg bizony kérték. Ki is fizette, meg is csináltatta...

A meglévő jogsid igazolja hogy alkalmas vagy. Mivel a hátulján lévő lejárati dátum az alkalmassági szavatossági ideje.

2012. júl. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

A barátod rosszul csinálta, mivel az okmányirodában (a jogsi igényléskor) visszaadják az orvosi papírt, így csak elő kellett volna vennie a fiókból és bemutatni!

:D

2012. júl. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt mondta hogy a régi neki nincs meg, kérték tőle a suliban és kiperkáltam megint...

Hát ha így jártam volna én a házat is felforgatom érte:D (bár én tudom hogy hova tettem)

De nekem lefénymásolták a jogsi elejét, hátulját azt mondták hogy az elég lesz :)


Dehát nem az én dolgom. Ha neki volt feleslegbe x ezer forintja...

2012. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!