Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik éri meg jobban ha egy...

Melyik éri meg jobban ha egy sportos fiatalos autót szeretnék? Az Alfa Romeo Giulietta vagy az új Opel Astra J? Vagy talán az új Honda Civic?

Figyelt kérdés

2012. júl. 27. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen izlés kérdése... Melyik tetszik jobban? Egyébként kissé merész leszek, de önmagában szerintem egyik sem sportos. Mindhez kell valami plusz. Pl. az Opel Astra J szerintem igy, vagy ehhez hasonlóan néz ki a legjobban:


[link]

2012. júl. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt van szinte szó szerint ugyan ez a kérdés. Pár napja írta be valaki. Nem is értem, hogyhogy nem láttad a kérdésed kiírásakor:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__321..

2012. júl. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

AZ Alfa nagyon dizájnos, az Opel szép, ezek közül csak az Opel-t ismerem, Opel ez is csak más ez is sportos szerintem nem vesztesz semmit, ha ezt a három tesztet megnézed:


azért, hogy mindenki megtalálja amilyen üzemanyagot szeret itt egy erősebb, és egy "gyengébb" benzines benzines a harmadik pedig dízeles teszt:


[link]


[link]


[link]

2012. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!