Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek most akkor égő...

Szerintetek most akkor égő Simsonnal városba menni vagy nem?

Figyelt kérdés

Úgy értve olyan simson ami jó állapotban van!!

Sokan mondják baráti körben,hogy ne vegyél mert gáz a városban! És ez így nagyon letört :/ De ha neten nézek szavazásokat ott segédmotorok közt legtöbbször a simson győz!



2012. júl. 28. 14:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

BP-en lehet. Vidéki városokban kétlem.

Miskolcon azért elég sok simsont látni. Kisebb városokban(ahol én is élek) meg több a simson mint a robogó :)

És persze akinek kávédaráló robogója van az kevésbé menő mint akinek egy megbízható szép simson.

2012. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Debrecen :)
2012. júl. 28. 14:34
 3/21 anonim ***** válasza:
20%
Ott már szerintem gáz, jah. Debrecen a második legnagyobb város Magyarországon. A Simson kis nyúlfarknyi városkákba, falvakba való. Debrecen pedig nem az. Ott már biztonság szempontjából sem mászkálnék Simsonnal.
2012. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Biztonság mért?
2012. júl. 28. 14:50
 5/21 pagan ***** válasza:
88%
ez hülyeség,akkor biciklivel se menjél mert az is gáz,bizony én simoval még bp re is bemennék!kit érdekel mások mit mondanak!vegyen nekem egy 600 as hondát akinek nem tetszik:D
2012. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Azért, mert nincs rajta pl. index, vacakak a lámpái, kicsi, keskeny kerekei vannak. Ezért nem biztonságos simsonozni városban. Bicikli azért más. Azzal fogod, mehetsz járdán, meg az miért lenne gáz, az egy sport eszköz.
2012. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nincs rajta index? Honnan a fenéből tudod hogy a kérdező simóján nincs index?

Bármilyen motorra lehet indexet szerelni utólag. De sok simsonon gyárilag is volt.

2012. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egyáltalán nem gáz egy jó állapotú Simson.Hiszen egyrészt motor,másrészt sokkal olcsóbb és gyorsabb...(és még ezer indok),mint a BKV.
2012. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Am meg gyárilag van rajta index :D
2012. júl. 28. 18:10
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha tartja a forgalom tempóját szerintem az emberek 90%-át nem érdekli hogy most egy Hondán vagy egy Simsonon ül.
2012. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!