Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet B kategóriájú jogosítván...

Lehet B kategóriájú jogosítvánnyal 125ccm-es motort vezetni?

Figyelt kérdés
Állítólag lehet, de rákerestem, és szinte semmi használhatót nem találtam.

2012. júl. 28. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

NEEEEEEEEEMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

le kell tenni egy különbözeti vizsgát b125öt és akkor kapsz egy A1 jogsit kb 1 hét alatt meg van és kb 30E ft

2012. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

125 ccm A1 kategória B kategóriás jogosítvánnyal


2011. dec. 1-től lehetőség van érvényes B kategóriás vezetői engedéllyel az A1 kategóriás jogosítvány (max. 125 cm3 és 11 KW motorteljesítményt meg nem haladó kétkerekű motorkerékpár) megszerzésére egyszerűsített formában.

Óraszámok: 3 elméleti óra, 2 gyakorlati óra (1 alap-, 1 főoktatás).

Vizsgák: KRESZ vizsga, forgalmi vizsga.

Ennél a kategóriánál a gyakorlati oktatáson az elméleti képzés után, még a sikeres KRESZ vizsga előtt is részt lehet venni.


Ár: 14.000 Ft tandíj + 15.600 Ft vizsgadíjak = 29.600 Ft


Közvetetten ide is tartozik, így jó tudni:

1. Két (bármilyen) vizsga között a jogszabály szerint min. 3 munkanapnak kell eltelnie. (A gyakorlatban ez általában 6 nap a központi számítógépes vizsgarendezés miatt.)

2. A jogszabály szerint ha automata motorral vizsgázol, akkor CSAK AUTOMATA motort vezethetsz a megszerzett jogosítványoddal. (Bejegyzés kerül a vezetői engedélybe.)



[link]

2012. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet! Csak nem szabad.
2012. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már több mint 1 hónapja nem volt ilyen kérdés :D (vagy csak átsiklottam felette?)

Már épp ideje volt :)

2012. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!