Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kymco people-ről mi a...

A kymco people-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szerintem jól néz ki meg minden.Nagyából értek a robogókhoz,de kíváncsi lennék néhány motoros véleményére is :).A megbízhatósága érdekelne.(150ccm)és hogy hogyan tudom megnézni az évjáratot.Idomokban megtaláltam,de pontosabban?Hobbi célra kellene.

2012. júl. 28. 18:03
 1/3 dzsola ***** válasza:
0%
ne ilyen semit mondo márkába gondolgoz, nekem kevayem volt most gillera van és ez 1000 job mindenbe. GILLERA ÉS AZ ÁPRILIA A KIRÁLY NEM A SZAR KOREAI MÁRKÁK, nem akartalak megsérteni amugy egy gillera ranner 200 sal joban járnár és kapsz már 300.000 ft tol 2007-set
2012. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi mar volt runnerem.nem vagyok elarasztva penzzel.koszi
2012. júl. 29. 00:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Az intelligens elso hozzaszoloval ellentetben egyaltalan nem szar motor - sot a lowcost gepek kozott a vasarolhato legjobb . A leghuteses blokkjai gyakrabban igenyelnek olajcseret (2-3ekm-enkent) ,de nagyon megbizhatoak . A regi people nem egy nagy szepseg mondjuk ,de a blokkja tul fog elni jo esellyel , tartsd a kezed a kipufogohoz,ha nem lesz olajos par mp alatt,akkor nyugodtan megveheted
2012. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!