Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51B: Baj ha a benzinbe...

Simson S51B: Baj ha a benzinbe ásványi olajat kevertem és nem szintetikust? (Hunoil Tech 2T)

Figyelt kérdés
És amugy milyen 2T olajat ajánlanátok? ( gyári nem tuningolt blokk)
2012. júl. 28. 21:48
 1/6 pagan ***** válasza:
31%
én makita vagy stihl olajat használtam mindig,most makita,persze azt fogják többen írni hogy kisgép olajat ne rakjál bele,nekem régóta van simom,és azóta minimálisat szervizelek rajta tehát nem lehet az olyan rossz
2012. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sprint 2t én ezt használom nem kokszol,hengerfejről lelehet törölni az olajat ez alá sose adj.
2012. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sprint 2t tökéletes bele!!! De tehetsz ásványi olajat is---megjegyzem gyárilag az kell bele!
2012. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Arol 2T
2012. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
arol 2t ugyan... gyomírtónak se jó régen jobb minőségű volt ma már nem jó semmire
2012. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A hunoil kétütemű olaja API TC minősítésű, ennél jobbat nem tudsz simsonba tölteni. Hiába kevergeted a szintetikus olajokat, egy régi motornál nem érződik az előnye, mert arpl 2t-hez van tervezve.

Amióta lehet kapni a hunoil mix2-t, azóta csak azzal járatom a simsonomat (1:50) és jobban ég mint az arol 2-t, de kevésbé hevül.

2012. szept. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!