Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamion sofőr vagy fuvarszervez...

Kamion sofőr vagy fuvarszervező keres-e többet?

Figyelt kérdés

Mivel most olyan iskolába járok ahol a végzettségem fuvarszervező lesz így eldönthetem, hogy melyiket csináljam.

És a fuvarszervezői végzettség előnyt jelenthet, ha mégis kamion sofőri állást keresek?



2012. júl. 29. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
nem kamion sofőrnek 8 általánossal is mehetsz, senki sem kíváncsi a logisztikus képességeidre (azért vagyok ilyen kuvva okos mert én pontosan ugyan ebben a helyzetben vagyok) ha a pénzt nézzük akkor az órabért kiszámolva kb ugyan ott van a 2 fizetés, csak a kamion sofőr napi 13-15 órát dolgozik szóval ott 1 kicsivel több pénz érkezik a számlára
2012. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A fuvar szervezőnek le telik a 8 óra munka idő hazamegy!

A kamionos meg lehet ,hogy csak több nap,hét után ér haza! Na akkor kinek több a pénze?!

2012. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!