Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sürgös! Opel meriva belsö...

Sürgös! Opel meriva belsö világítása nem kapcsol ki?! Mit csináljak ha szüleim megtudják h elvittem kinyírnak!

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 21:27
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Természetesen gyújtást leveszem ajtókat bezárom de akkor is ég a gombokat ott fenn meg akárhogy nyomkodom az ajtók is jól be vannak zárva...
2012. júl. 31. 21:30
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Pedig valamit nem jól csinálsz. Azoknak bizony le kell kapcsolniuk, ha lekapcsolod. De akkor esetleg vedd ki az égőket, vagy biztositékokat, esetleg az akkusarut vedd le!
2012. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Már megoldottam hálaistennek csak megkellett nyomni mégegyszer aztán mikor becsuktam az ajtót akkor kialudtak
2012. júl. 31. 22:10
 4/22 A kérdező kommentje:
Ti észrevennétek vagy tulajdonitanátok neki jelentöséget ha nem abban a sebességben van mint amiben hagytátok?
2012. júl. 31. 22:12
 5/22 anonim ***** válasza:
Tedd be 1-esbe, nagy valószínűséggel abban volt, a legtöbben 1-esbe szokták tenni az autót, ha parkolnak.
2012. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én a helyedben inkább attól félnék, hogy a kilométerszámláló nem stimmel. Azt lehet, hogy kiszúrják.

Amúgy meg ugyan légy szíves ne lopd már el a szüleid autóját, főleg ha mondjuk nincs jogsid. Nem szeretném, hogy akármelyik családtagomat elgázold, mert neked minden rutin nélkül vezetni támadt kedved.

Másrészt egyszer kapnak el a rendőrök, megszívod. Jópár évig nem szerezhetsz majd jogosítványt, ráadásul az autóért ballaghatnak be a szüleid a rendőrségi telephelyre, mivel nincs nálad a forgalmi. Ekkor feltételezhetik, hogy loptad, ezért téged előállítanak, a kocsit meg elszállítják. A visszavétele pedig igencsak költséges mulatság.

Szóval hagyd abba a játszadozást te idióta, mert adott esetben akár mások testi épsége is lehet a tét!

2012. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
te idióta sügér attól h beteszed az ajtót kb még 10mpig ég
2012. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Van jogsim és a szabályokat is betartom nem nagykodni kell a kocsi csak balatonra mentünk barátnöimmel. Tehát nem ütök el senkit sem nagyobb eséllyel mint egy friss jogsis akinek van kocsija...És nem vagyok idióta mert a gombot meg kellett nyomni addig hiába vártam h kialudjon....
2012. júl. 31. 23:19
 9/22 anonim ***** válasza:

ha lecsapattál a balatonra tuti észreveszik h pár km belekrült...

meg h barátnőimmel? mert egyszerre hány csajod van

meg max kapcsoló van ami az ugy is volt előtte, mert feltételezem nem nyultál hozzá ha nem tudod kezelni...

2012. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
ha nem engedik meg miért használod :( remélem rábaszol
2012. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!