Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen megbízható autómárkákat...

Milyen megbízható autómárkákat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Autót szeretnék venni. Csak megbízható márkák érdekelnének. Eleinte gondolkodtam BMW-n, Mercedes-en, de ismerősöm azt mondta, hogy nem feltétlenül a drágább és menőbb márkák a legmegbízhatóbbak, egyes típusokat elég gyakran kell szerivzbe hordani. Eddig csak japán autóm volt (Suzuki Swift és Toyota Avensis), azokkal meg voltam elégedve, szinte elnyűhetetlenek voltak. De kipróbálnék esetleg más márkákat is.

2012. júl. 31. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Újabb BMWk, Mercik tényleg elég szervizigényesek. A legmegbízhatóbb továbbra is a Toyota. Mellette ajánlom még a Hondákat. És hát szégyen kimondani meg utalom őket, de a koreai autók is egytől-egyig nagyon megbízhatók.
2012. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Nincsennek megbízható márkák, sőt, azt mondanám, hogy megbízható típusok sincsennek, ez az általánosítás hülyeség. Lehet, hogy azt mondanánk, a Volvo a legmegbízhatóbb, erre te vennél egy Volvot ami már szét van taposva és 10 kilométerenként lerobbanna alattad. Új autók közt sem mondanám, hogy van ilyen megbízható/nem megbízható dolog, mert a használattól függ, hogy mi jön elő a hibák közül. Szerintem ezt a megbízhatósági humbugot verd ki a fejedből, néhány márkafanatikus próbálja általában bizonygatni, hogy az övé mennyivel jobb, de a statisztikáknak nem sok köze van ahhoz, amivel valóban találkozol majd a használat során.
2012. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Pffffff, csak nem mindegy az arány. Meg kell nézni milyen kocsikkal van tele a szerviz. De elég csak ránézni a népítéletre. Avensisen, vagy a Swiften ha kiég egy izzó már csodaszámba megy, annyira igénytelenek.
2012. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szokták mondani, hogy az olasz és francia márkák szépek és kényelmesek, de kifejezetten szervizigényesek. Ez igaz lehet?


Motoroknál a koreai kárkák kifejezetten jók, miért kellene szégyelni. Valaki szégyelli talán a Samsung TV-jét? Az is koreai.

2012. júl. 31. 22:06
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát ez igaz volt talán a 20-30 éves francia olasz kocsikra.

Én mióta élek olasz kocsikkal járok, nagy gond egyikkel se volt. Cégnél francia flotta van, azokra se panaszkodhatok. Hangsúlyozom ezek 4-8 éves kocsik.

2012. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Volvo, Toyota eddigi tapasztalataim során. Fiatot még nem vezettem, de több ismerősömnek is van, és mind nagyon dicséri.

És valóban, akármilyen megbízható általánosságban egy márka, kifoghatsz pont egy rosszabb autót. De nem mindegy, hogy 100 autóból 1 az, amivel mellényúlhatsz, vagy 100-ból 10...

2012. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A Fiat pont egy jó példa. A Bravo és Grande Punto is 6-7 évesek lesznek már de panaszt még én se hallottam róla.
2012. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Honda, Merci, BMW, más autót nem érdemes venni
2012. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
KrAZ, Ural, eseleg AM General :D
2012. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
opel,volkswagen ha mégis hiba lenne akkor is olcsó az alkatrész mert qrva sok van belölük...:P
2012. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!