Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor alkatrészt, bontót valaki?

Motor alkatrészt, bontót valaki?

Figyelt kérdés
Megvettem életem első motorját, ami nem más mint egy 250-es Suzuki Bandit. A moci egy hölgy tulajdonosé volt. Ő elesett vele, és vannak rajta apróbb hajszálkarcok, ami abszolút nem zavaró és nem lehet észrevenni. Viszont! Ami viszont bosszantó, hogy a kilométer óra és a fordulatszámmérőnek a "tokja", az a két fém színű kúp alakú cucc (nem tudom máshogy leírni, bocsi), oldalt végig repedt. Most fekete szigetelő szalaggal van odarögzítve, mert leesik. Elég sokat ront a motor esztétikai látványán. Próbáltam keresni, hol lehetne kapni, de nem találok bontót. Valaki esetleg tudna segíteni?
2012. júl. 31. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Google ba ird be hogy Suzuki motor bontó,vagy japán motor bontó és feldob vagy 10 találatot utána hivogasd végig! Sok szerencsét!
2012. aug. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálkozz az Ebayen.

Erre keress rá:

Tachometer shell for suzuki GSF250 bandit.


6-7e Fttól már kapható.


Imhol egy példa:

[link]


Vagy erre is kereshetsz:


suzuki bandit 250 speedometer ( műszerfalat is talál

2012. aug. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
www.xmotor.hu
2012. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!