Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üzemanyagrendszer tisztító...

Üzemanyagrendszer tisztító adalék segíthetne?

Figyelt kérdés
Adagoló koszos. És esetleg ez segíthet kitisztítani? Az alapjáratom ingadozik és lassan tisztul de azért ennél hamarább kéne visszaállnia, mert nincs kedvem kivárni, mire nagy nehezen kitisztulna. Ezért gondoltam erre. Szerintetek?
2012. aug. 3. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok lószart nem ér, ki kell pucoltatni, elég sokan foglalkoznak vele, és akkor jó lesz.
2012. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és kb mennyi?
2012. aug. 3. 23:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem dolgozná ki amúgy?
2012. aug. 3. 23:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja a porlasztóknak pont jót tenne. Ne haragudj, de már talán két hete szenvedsz vele.. Miért nem viszed el szerelőhöz? Tudom, hogy az ember ott spórol ahol tud, de nem mindig az a spórolás, ha saját maga próbálja megcsinálni.. Nem akarok osztani/oltani (ki minek mondja), csupán jó szándékkal írtam mindezt! Remélem a számodra legkedvezőbb módon oldódik meg a probléma!
2012. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!