Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meghalt az aksi vagy csak...

Meghalt az aksi vagy csak extrém lemerült? A motoromat fél óráig próbáltam indítani (Rugdostam) semmi, haverom motorjának aksijáról bebikáztuk és első rugásra indult, leállítottam pár kör után és fél perc múlva megint nem indult?

Figyelt kérdés
Szerinted meghalt vagy csak "extrém"lemerült?

2012. aug. 5. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyes motorokat aksiban lévő szufla nélkül nem lehet berúgni. Ha valaki fél óráig rugdossa és nem jön rá hogy ez nem fog menni, nem akarlak megsérteni, de az eléggé tajparaszt.

Pár kör alatt meg nem biztos hogy eléggé fel tudott töltődni az aksi. persze ha egyáltalán töltődött Mert ha valami miatt nincs töltése akkor nem fog.


Ilyen motorokat viszont 2-esben be lehet tolni. Aztán ha ez megvan akkor multiméterrel rá kell mérni hogy tölt-e rendesen. Ha tölt akkor motorozni vagy fél-1 órát aztán ha az aksi még jó akkor utána működnie kéne.

2012. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez 4 ütemű robogó...ezeket aksi nélkül nem lehet indítani!Fél éve nem volt indítva és azt hittem hogy az idő miatt makacskodik...fél órán át ez volt a fejemben hogy ez miatt nem akar csinálni semmit!Majd bevillant!És jött a bikázás!
2012. aug. 5. 13:30
 3/7 A kérdező kommentje:
* az a pár kör az mondjuk úgy hogy város körül volt!Azaz kb 3km /kör...tölteni akartam ezzel...de szerintem halott mivel ha 15-20 km alatt sem töltött annyit hogy újra indítson akkor szerintem halott.
2012. aug. 5. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg hogy befogod a légszűrőt.
2012. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem látom értelmét....az aksinak van baja nem a blokk és területének.
2012. aug. 5. 16:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha fél évet állta az más tészta.

Ha még ráadásul télen, fagyban állt akkor meg 10000% hogy kuka.

Ha nincs feltöltve egy aksi akkor viszonylag hamar tönkremegy. Ráadásul lemerült állapotban télen megy is fagyhat. Az meg teljesen tönkreteszi.


Szedd ki belőle és úgy próbáld meg feltölteni. Meg ha nem gondozásmentes akkor nézd meg a folyadékszintet.

De 90% hogy cserére érett.

2012. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem veszi a töltést sajna kuka!3,500 ért vettem 1 másikat...picit megiscsapott mikor fél becsípve betettem...de egyből beröffent:)
2012. aug. 5. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!