Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A használtautó-kereskedők...

A használtautó-kereskedők neten megjelentetett áraiba -amit egy-egy autónál feltüntetnek- bele van számítva az eredetiségvizsgálat stb. ára is, vagy még kell pluszban ezért-azért fizetnem?

Figyelt kérdés
Mennyire igaz az, hogy ha náluk vásárolok, akkor ők mindent elintéznek az okmányirodai papírokkal bezárólag?
2012. aug. 5. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Kereskedőtől függ, de nyílván nekik is érdekük, hogy a vevő elégedett legyen, ezért sok helyen van ilyen hogy az ár magában foglalja a műszakit, átírást vagy esetleg garanciát vállalnak az autóra.
2012. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom... sok kereskedőnél nem jártam, de ahol voltam, ilyen nem volt. Ennyi az autó ára, ezt ki kell perkálnod nekik, aztán utána hogy mit csinálsz vele, hogy íratod át, a te dolgod...
2012. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!