Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Today robogó, ismeri...

Honda Today robogó, ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla, van valakinek, vajon honnét lehet alkatrészeket szerezni hozzá?

2012. aug. 6. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nincs és soha nem is hallottam róla. Alkatrészt meg max bontóból szerzel hozzá, ha ott egyáltalán van.
2012. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 waland ***** válasza:
Nem sok mindent találtam róla, azon kívül, hogy 4 ütemű, így csak általánosságban írok: akkor vegyél ilyen robogót, ha a viszonylag lassú gyorsulás, és a 2 üteműnél kisebb végsebesség nem zavar, mert ezeket nem gyorshajtásra tervezték. Cserébe jóval kevesebbet eszik, mint egy 2 ütemű. Alkatrészt szerezni nem lesz egyszerű, mert idehaza inkább a diok terjedtek el a hondától, azok pedig 2-üteműek.
2012. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tyson86 válasza:
100%

Szia!

nekem ilyen robogóm van, eddig két szezont motoroztam vele végig probléma mentesen. ahogy az előttem válaszoló is megírta ez négy ütemű robogó, tehát ne várj tőle nagy gyorsulást és magas végsebességet, ezt olyan 45-50 km/h-s kényelmes utazó sebességre találták ki. nyomatékos kis motor. nem egy aprilia sr, viszont ezért cserébe kapsz egy két liter alatti fogyasztást. ami nagyon jó gazdaságos közlekedést tesz lehetővé. én kereskedésben vettem és ott az eladó azt mondta hogy alkatrészt ők tudnak hozzá biztosítani, sok megegyezik a sima dio alkatrészeivel, pl fékpofa stb... a blokkja pedig ugyan az mint a dio 4t blokk. én 30 km-es körzetben használom, olcsóbb mint a tömegközlekedés mindenképpen ajánlom!

2013. febr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gettadávid válasza:
én friss motoros vagyonk de már ajánlom ezt a motort ha nem száguldozni akarsz és számít a fogyaszás alkatrészt neten találsz de érdemes motorosboltokban is körbenézni tankolni elég hétvégén
2017. aug. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!