Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Maruti DX 800 at szeretnék...

Maruti DX 800 at szeretnék vásárolni?

Figyelt kérdés
Milyen hibái szoktak lenni és mit érdemes rajta megnézetni.Fogyasztása tényleg olyan alacsony mint mondják /4-5 l/És hallottam olyat hogy egy idő után a tetőkárpit lejön!Ezt hogy lehet megakadályozni??
2009. júl. 20. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nagyon jó választás! Nekem több évig volt, nagyon sok km-t megtettem vele. Semmi baja nem volt az égvilágon. A fogyasztása tényleg nagyon kevés, és a súlyadó-kötelező bizt. sem olyan vészes. A tetőkárpittal nem tudom mi a helyzet, nekem nem volt vele bajom soha! Sok-sok balesetmentes km-t kivánok vele Neked :)
2009. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Tényleg lejön a tetőkárpit, de ezen kívül nagyon könnyen meghibásodott az enyém...
2009. júl. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is volt 2 évig egy ilyen tipusú Marutim és egyszerűen imádtam! Mindnnap munkába jártam vele (55 km oda-vissza)tényleg kevéset fogyaszt nekem olyan 4,5 körül volt de nem kíméltem, egyszerű technika én magam elvégeztem minden olyat amit el szoktak (olaj, olajszűrő, gyertya, stb). Egyetlen egyszer volt egy kicsi hiba a generátorral amit pár ezerért munkadíjjal megcsinált egy szaki. Szerintem jó választás én a mai napig meg merném venni. Tetőkárpittal nem voltak gondjaim de ha látod hogy elkezd leválni egy gumicsíkkal tömbd be a hézagot. sok sikert!
2009. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a biztató válaszokat.Elsőnek azt hittem hogy majd olyan válaszok jönnek hogy "miért nem autót veszel" meg stb

Akkor lehet hogy megveszem mert nekem elég volna nincs családom és sok pénzem ezért gondoltam hogy egy Maruti-t veszek.Munkába járni meg vásárolni pont jó lesz :)

Ha még olvassa valaki és volt Maruti-ja akkor nyugodtan megoszthassa véleményét.

2009. júl. 20. 10:46
 5/7 anonim válasza:
Szia érdekelne ,hogy megvetted -e a marutit,mert Én is ebben gondolkodom.
2010. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

helló!


Már 2009 07.25 én megvettem a kiszemelt Marutit és azóta azzal járok.

Nem bántam meg hogy megvettem mert mai napig hibátlanul működik keveset kell rá költeni benzin kútra is ritkábban kell járnom mint az előző autómmal /Lada/

Persze ki kell fogni a jókat és ha nem annyira értesz az autókhoz akkor érdemes egy szerelővel átnézetni de ha jót fogsz ki és ha karban tartod akkor hálás kis gép lehet.

2010. júl. 28. 17:41
 7/7 dolfi57 válasza:
nekem 1993 óta meg van 23 éve,és nagyon jól szuperál.23 év alatt nem sokat kellett rá költeni.Kár hogy nem gyártsák.Olcsó kocsi 1993 ban 550000ft volt ujonnan.hasznaltan most is lehet még venni 100-150 e körül egy meg kiméltet.Az alkatrész olcsó hozzá.
2016. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!