Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átlagosan egy 2.5 milliós...

Átlagosan egy 2.5 milliós autó árából mennyit lehet alkudni?

Figyelt kérdés
Magánszemélynél, illetve autókereskedésben?

2012. aug. 7. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs erre szabály, van akinél semennyit. Ha van alapod az alkura (javítás, átírás, szervíz) akkor azokat lealkudhatod az árból. De ha elmégy megnézni egy tökéletes állapotú autót és hasraütésszerűen azt mondod hogy 500.000 mínusz vagy elkezded becsmérelni, hogy micsoda egy trágyadombot árul, akkor szerintem joggal rúg ki páros lábbal az udvarról mind a kereskedő, mind a magánszemély.
2012. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kereskedésben nehezebb és max. 1-2 kiló a sanszos.

Magánembernél akár öt kilót,egy milliót is,attól függően mennyire "kenyérre kell" neki a pénz.

Azok a kereskedések amelyek az autóvételt hirdetik,ebből élnek,kihasználják az adott pillanatot és a legolcsóbb piaci ár alá mondanak 20-30%-kal.

2012. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 smitwesson ***** válasza:
van egy kereskedő ismerősöm aki egy 600e autóra ajánlott 400e-t és nem rúgták rögtön "sóhajon". és végül 440e ért elhozta a vasat. Kereskedőnél pedig biztosan tudsz 3-4% -ot lealkudni.
2012. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 20 ezret tudtam amikor ennyiért vettem, az kb akkor egy teletank benzin volt, ez van , én úgy mentem oda hogy majd 500 ezret elenged, dehogy engedett és tényleg elvitték volna, mert a kereskedésben amikor mentem el már ott volt a másik vevő, de jó kocsi azóta is megvan nem bántam meg
2012. aug. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az biztos viszont ha kereskedő találkozik magánemberrel ott ő többet tud alkudni és utána nagy haszonnal tovább adja
2012. aug. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!