Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamionosok! 50 évesen,35éve...

Kamionosok! 50 évesen,35éve vezetek 7,5 tonnással, voltam párszor németben, osztrákban. Kamiont még nem vezettem, de szeretnék váltani. Tudtok korrekt céget ajánlani?

Figyelt kérdés
PÁV III-mal ilyen feltételekkel hová vesznek fel.Gondolom van betanulási idő,kaptok gps-t vagy sajátot használtok és milyen navigációt használtok?

2012. aug. 8. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Haverom apja kamionos és csak annyit tudok hozzászólni, hogy a GPS-t maga vette. :D 18/f + kamionos jogsi nemzetközi + stb drága
2012. aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen referenciákkal szerintem nincs nehéz dolgod.

tandemesre meg még előnyösebben felvesznek.

Gki igazolványod legyen meg meg a sofőrkártyád. Ha sofőr voltál és nemzetközibe is jártál akkor nincs nehéz dolgod.

2012. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kell a navigáció igen..

Van akinek 2 is van mert biztosra szeret menni. 1 céges 1 saját.

De van diszpécserszolgálat is komolyabb cégeknél. Ők rendezik le a pályamatricákat út díjakat stb. És ha gondban vagy segítenek útvonalakkal. Bár néha 2 élű dolog ez mert ők nem látják amit te. És rávezetnek olyan utakra ami térkép szerint nagy de te meg nem férsz el mégse rajta.

Horvát Rudolf cége. ök például jelen vannak egész Magyarországon.

2012. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet nehéz dolga, ha 35 év alatt nem vezetett sem pótost sem nyergest. Ismerek olyan sofőrt, aki 30 évig billencsezett, utána felült egy hétre hűtősre és többet izzadt, mint én tanulókoromban :)

( mondjuk nekem kellene pótossal járnom egy ideig engem is verne a víz.. )

Ha tényleg nincs kamionos gyakorlatod, akkor nem lesz könnyű dolgod, hirtelen nem jut eszembe egy korrekt cég sem :(

2012. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat,hasznosak voltak számomra!
2012. aug. 9. 14:56
 6/6 anonim válasza:

Hello

Ha van E kat-od és Gki is akkor a Waberers-hez felvesznek. Az egy szar cég!

De arra jó hogy lehúzol ott fél évet, belejössz a nyergesbe bejársz szinte minden eu-s országot és utánna elmehetsz egy normális munkahelyre.

Én ezt tudom tanácsolni

2012. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!