Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb 50-es motor...

Melyik a legjobb 50-es motor 120ezer ft-ig?

Figyelt kérdés
igen tudom vegyek simsont, stb....van simsonom, de anyámnak kéne valami robogó munkába járni....mivel én csak simokhoz, mzkhez, babettákhoz, jawakhoz, értek ezért kérek itt segítséget.....milyen fajta? hanyas évjárat?....csak ennyiben kéne segíteni....keresni már én is tudok oldalakon, látni is látom hogy milyen állapotban van meg hogy mi hiányzik rajta, mondom tényleg csak annyit kéne segíteni, hogy melyikből nem sajnálták a vasat....én ilyen honda dio/ yamaha jog-ra gondoltam, de nem tudom ezekből melyik a jó évjárat
2012. aug. 9. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
én pont 120 ezerért vettem a malaguti f12-m :) azzal megvagyok elégedve,mást nem tudok ajánlani tapasztalatból. ha jót fogsz ki akkor elvisz ahova akarod!:)
2012. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Japánt vegyél az rossz nem lehet : )
2012. aug. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha elég a kistestű akkor csakis Yamaha Jog, azon belül Next Zone vagy Zr. Nagytestűből ennyiért Malaguti F12.
2012. aug. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
elég lesz a kistestű természetesen, nem gondolnám hogy anyám majd gyorsulgatni fog vele....utolsónak köszi a segítséget.....mellesleg mennyire üzembiztosak ezek?...ugyebár 10-15 éves gépet akarok venni....vagy ez attól függ hogy jót vagy szart fogok ki?
2012. aug. 10. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:
A kistestű Yamahák még eredeti japán gyártásúak, tehát nagyon megbízhatóak. Alkatrész is van hozzá bőven, és szerelni is egyszerű ha baja lenne. Én ilyeneket szoktam venni felújításra, majd eladom. Sokszor van, hogy olcsón eladják mert nem megy már jól, közbe 1500Ft-os görgőt kell cserélni és hibátlanul megy tovább. Apósomnak 3éve hoztam egyet, azóta csak tankolta és olajat töltött a tartályba kb 1000km-enként és megy a gép simán.
2012. aug. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!