Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Motowell...

Mi a véleményetek a Motowell robogókról? Többi lent

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy igazak -e azok a dolgok, hogy megeszik 5-7 liter benzint 100kmen, a motor szétesik/darabok esnek le belőle, nem bír hosszabb távot (15-20km) egyhuzamba, gyakran elromlik mint pl: keeway

Mert tény ez is kínai de azt is hallottam, hogy jobb minőség nem adják fel a harcot olyan könnyen. Múltkor próbáltam egy teljesen újat pöccre indult gombra/rúgásra egyaránt. Gyorsulása is jó volt és a végsebesség sem volt rossz (Motowell magnet 2T). Azt is mondták, hogy a 2011 előtti gyármányok nem voltak jók de a 2011-2012es széria sokkal jobb, nincs panasz rá.. igaz ez ?:)

Vagy szerintetek jobban járnék egy simsonnal? Faluba használnám egyszer kétszer mennék városba vele.

Csak normális válaszokat! Köszönöm!



#Motowell #Motowell vélemények #Motowell vagy Simson?
2012. aug. 11. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek a Motowell robogók ilyen trendi kis vackok igazából vacak teljesítménnyel. Ha jó robogót akarsz, Aprilia SR 50-et vegyél. Az bőven megy 70-80 km/h-val is!
2012. aug. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy szóval jellemezném ezeket: Szemét! Úgy ahogy van egy nagy rakás szemét!
2012. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha újonnan veszed, és vigyázol rá, nem nyélgázon jársz állandóan, szerintem nem jársz rosszul vele.

Azért azt is figyelembe kell venni, hogy a cuccok nagy része a többi motorban is Kínából való (mindenki megnézheti a saját robogóját, hogy az egyes cuccokat hol gyártották). Ráadásul ehhez hozzávehetjük, hogy Kína rohadt gyorsan fejlődik mindenben (ellentétben velünk, mert mi lassan visszafele megyünk, de ezt most hagyjuk).

Szóval, ár/érték arányban egy szinten van a többi robesszal (és akkor most lehet engem szidni ezért) ;)


Viszont ha váltani is meg akarsz tanulni mindenképp, a Simson is jó lehet. Egyébként én is most készülök belépni a Simsonosok (nem is olyan kicsi) táborába. :D

2012. aug. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Való igaz,a crogen széria például nagyon jó,és ez a legújabb! Továbbá nem mindegy hogy kínai vagy kínában gyártják,mert pl több Nike cuccost is kínában gyártják,minőség ugyan az mint ha Törökországban gyártanák.
2014. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 crogen city válasza:
Üdv.Nekem motowell crogen city 2t robogóm van szerintem a km óra csal legalább 5-10km,viszont piszkosul jól megy de kéri is az üzemanyagot kényelmes és szépen néz ki de ha jobban megnézzük akkor még látni a kinai technikát,az idomok nálam csörögnek pedig már a csavarokat is meghuztam 12 colos kerekei vannak ez már bőven elég erre a magyar utakra a fékek jól fognak a műszerfal hagyományos de az hogy vann benne egy digitális óra az már elöny manapság már divatos lett a robogókon is a ledes lámpák ezek már jól néznek ki és feldobja egy kicsit a motort ,egyszóval jó motor de még nem mondhatnám a legjobbnak.
2015. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!