Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pontosan mit kell vennem és...

Maxwell90 kérdése:

Pontosan mit kell vennem és mennyit ha otthon leakarom festeni a motor tankot és a többi alkatrészt (simson-többi lent)?

Figyelt kérdés
Hali az alapozon és festéken kivül mi kell még egy kb mennyi palack kell mondjuk 500ml böl?

2012. aug. 12. 09:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és mi a pontos menete lecsiszolom alapozás 2 rétegben és festem ?
2012. aug. 12. 09:29
 2/11 crx-es ***** válasza:
vegyél alapozót és festéket de abból sztem 2 is kell ha nem 3 ha a tankot csinálsz lakot is a többi alkatrészre nem tom de érdemes nagy kiszerelést venni a legnagyobbat
2012. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 crx-es ***** válasza:
ha szépen türelmesen át csiszolod 600 csiszoló papírral és utána ködölgesd át ez aszt jelenti hogy nem folyamatosan nyomd és fujd hanem apró mozdulatokat sok kis fujjással azért hogy ne folyjon el és utána lakkal is fújd át azt is ilyen kicsi mozdulatokkal szép lesz ha türelmes leszel.
2012. aug. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 crx-es ***** válasza:
ja igen bocs azt ki hagytam 2 réteg alapozás és festés és lakk
2012. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
akkor 1 alapozó 3 festék és miböl hányszor kell átfujni?
2012. aug. 12. 09:36
 6/11 crx-es ***** válasza:
hát jobb mindenből 2 réteg ahoz hogy tényleg szép munka legyen de alapotó lehet egy
2012. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 crx-es ***** válasza:
amugy csak két festéket vegyél lehet hogy az is elég lesz a tankra mert a simsoné kisseb mit a pannoniáé
2012. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi és még 1 kérdés a festéktöl és az alapozotól függ h menyit kell hagyni h száradjon megszáradt az elsö alapozó kb 2 óra megint alapozó és igy festékkel is?
2012. aug. 12. 09:54
 9/11 crx-es ***** válasza:
hát ez sokk mindentől függ hol csinálod mi napon nyáron feketét egy 1 óra alat meg száradt nem tudom hogy menyi idő alat szárad meg az festékes palackon van rajt de mindennek teljesen meg kell száradnia volt hogy egy északa alat nem száradt meg a dekli felhozta még a kéz melege hát türelmesen várj nem tudom de akkor száradt meg amikor már a kéz melege se hozza fel
2012. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. aug. 12. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!