Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti "vesztettétek már el" az...

Ti "vesztettétek már el" az autótokat, azaz keresgéltétek bevásárlóközpont parkolójában? :-) Miért nem lehet valamiféle látványos megkülönböztető jelzésekkel felruházni a parkolókat?

Figyelt kérdés
Én nagyon jól tájékozódom mindenütt, de ezek a beton parkolók annyira labirintus szerűek számomra. :-)

2012. aug. 13. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mond! Igen, keresgéltem, nem is egyszer. :-)

Volt, hogy az Allee-ban még az emeletet is összekevertem és néztem nagyot, hogy hol van az autóm :-))

Nem vagyok szőke, és pasi vagyok, de meglehet figyelmetlen vagyok kissé. :-)

Manapság, ha jellegtelen helyen állok meg, mielőtt ott hagyom a járgányt, felírom magamnak hol állok. :-) (emelet, zóna, stb.)

2012. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az Auchan (vagy a Tesco) parkolóiban állatneveket kapnak a sorok (nyúl, róka stb...) így aránylag könnyű megjegyezni csak sokszor elfelejtem megnézni mi a neve annak a sornak ahol az autót hagytam :)
2012. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mindig ez miatt olyan helyre állok ahol vagy reklám van vagy valami olyasmi ami más egy kicsit,,de sokszor járok így ,ezért van a csipogó :D :D
2012. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A MOM parkban egyszer 12 percen keresztül kerestem az autómat. Már baromi ideg voltam. Össze-vissza járkáltam fel s alá a parkolóházban!
2012. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szokott előfordulni, hogy kisteherrel vagy valami batárral beállnak az autó mellé és így kitakarják - mikor meg megyek vissza már ott izgulok, hogy hol a kicsikocsim, hiszen ott álltam meg vele a sor végén. Van viszont ismerős, akinek szürke Iginise van - na, hát abból a típusból ilyen színnel és felszereltséggel minden parkolóból áll vagy tíz darab, volt már hogy valaki más autójába akart beszállni.
2012. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi kb egy hónapja Bécsben, egy nagy áruház parkolójában vesztettük el a kocsit. Ott úgy van megoldva, hogy van 1,2,3,... bejárat, és azok előtt vannak nagyobb parkolók. Na most ugye azt kellett volna megjegyezni, hogy hányas bejáraton mentünk be. Már kb 2 órája nézelődtünk. Volt velünk egy inzulinos cukorbeteg, fél óra múlva kellett volna neki beadni a következő adagot. Jó, elindultunk volna vissza, de ekkor találtuk szembe magunkat azzal a ténnyel, hogy nem néztük meg hol jöttünk be. Mivel folyékonyan senki nem tudott németül, kerestünk egy információs pultot ahol tudtak angolul. Ott adtak egy kis térképet, amin lehetetlen volt eligazodni. Arra emlékeztünk, hogy az xy boltnál jöttünk be. A probléma az volt, hogy volt vagy 3 olyan xy bolt az áruházban, tehát hiába kérdeztük volna meg merre van. Végül egy nagy térképet találtunk, amin a környező utakból is látszott valami. Az alapján kikövetkeztettük kb hol jöttünk be, megnéztük hogy azon a részen hol van az az xy bolt, és nagynehezen odataláltunk.(kb 1 óra alatt) Az autót már nem volt nehéz a parkolóban megtalálni, mert egy nagy fehér VV transporterrel voltunk, és rikított a napon, a sok nagy fekete Audi és BMW között. Szerencsére nem történt semmi baj, de aztán az étterem megtalálása is mókás volt, bár az valamivel gyorsabban sikerült.
2012. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam, nem vagyok egyedül evvel. :-D

Azért tettem fel a kérdést, mert én (is) az Allee-ban keresgéltem az autómat a napokban. Moziban voltunk kisfiammal (6). Tudják fokozni a problémát az Allee-ban. A mozi bejárata alatti részen álltunk meg, de a mozi kijárata az épület másik felén jön ki. :-( /üzletpolitikának nem rossz, de.../

Ráadásul jelenleg rossz a távirányító (csak kulccsal használjuk) így nem tudom pittyegtetni sem :-)

2012. aug. 14. 15:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Régi kérdés, de velem a napokban történt meg ez.

Friss autó tulajdonos vagyok, elmentem nagy bevásárolni, letettem a kocsit a parkolóházban, kb két óra múlva egy szinttel feljebb jöttem ki mint ahol leparkoltam:D

Szerintem fél óráig tuti kerestem a rossz szinten az autómat, már már könnyező szemekkel :DDD

Aztán kóvályogtam még egy kicsit, lementem egy szintet, és hopp ott volt az orrom előtt :D

2013. jan. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:-)

Egyik ismerősöm mesélte:

Barátnője új piros suzukijával ment vásárolni és moziba a két gyerekkel. A távirányító lemerült az elem. Kijövet 10 percen keresztül kereste a sok-sok piros suzuki között :-)) Felhívta barátnőjét, kérdezte a rendszámot. Mivel új autó volt, az nem tudta fejből :-)) Tíz perc volt mire előkereste az adásvételit, megnézni a rendszámot. Utána még 10 perc, mire megtalálták :-)))

2013. jan. 19. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!