Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt régen a viasat3-on a...

Volt régen a viasat3-on a sofőrök ott volt egy csomő suzuki azokkal mit csinálhattak a műsor végén?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de hogy sok értelmes dologra nem lehetett azokat már használni a műsor után, az is biztos:D
2012. aug. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
losz bontosz XD
2012. aug. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=gs8KMqHsuyE


Pont most néztem végig nem is olyan régen. :D Azért nem mindegyiket törték ám ripityára azok a szerencsétlenek! Legtöbbjének csak a kasztnija sérült. Viszont, ha jobban megfigyeled, akkor láthatod, hogy belül egy kicsit átalakították őket. Plusz csöveket tettek be merevítőnek. Szóval valószínűleg már nem helyezték őket vissza közúti forgalomba. Pedig rajtuk voltak a rendszámtáblák. :) Szerintem is inkább alkatrésznek passzolták el őket. Bár nem tudni, hogy milyen volt az alapanyag. Milyenek voltak még mielőtt a műsorba kerültek volna. :)

2012. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!