Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Smartok hány hengeresek?

A Smartok hány hengeresek?

Figyelt kérdés

ÉS mi a végsebességük? Lehet velük menni autópályán? Egy ismerősöm autópályán ment vele, én úgy gondolom elég veszélyes egy olyan kisautóval nagy sebességgel hajtani, már ha képes rá, ha ütközik valakivel kicsi lenne rá az esély hogy túl is éli benne az illető.


Mi a véleményetek?



2012. aug. 18. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:

3 hengeresek a Smartok.100-120-at tudja tartani állítólag,de úgy elég meredek. :) 90-ig marad a "biztonságérzeted",felette félelmetes. :)


Nem saját tapasztalatot írtam.

2012. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, szóval akkor nem egyhengeres, csodálkoztam is, egy ürge mondta hogy a smartok egyhengeresek, de nagyon kevésnek tartottam..
2012. aug. 18. 11:09
 3/7 anonim ***** válasza:
biztos üösszekeverte a magar gyártmányú Puli-val, vagy melyik az a mopedautó szerű valami :D az azthiszem 1 hengeres 300 ccm-es kb, és hasonlit a smartra :D, a smartok 3 hengeresek, a benzines, és a dízel is
2012. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát a pulit csak nagyon nagy jóindulattal lehet a smarthoz hasonlítani :)


[link]

2012. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ütközésnél veszélyesebb, mint mondjuk egy 20 éves Opel Astra. Ezt jobb, ha még most tudod.
2012. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, hogy NEM veszélyesebb!
2012. aug. 19. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a smart nem arra való hogy a pályán a belsőben döngess vele, nemis alkalmas erre kb 140-et megy. (Persze nem a four four-ról meg roadsterről beszélünk) eredetileg ezt azoknak szánták, és azok vették/veszik újkori árán kb 5-6 millió ft-ért, akiknek már áll otthon minimum egy merci, vagy hasonlo autó... a smart városba elszaladgálni nagyon jó, ott nincs akkora sebesség, és elkerülhetőbb is az ütközés véleményem szerint...
2012. aug. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!