Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit fogyaszt egy 2,5 TD...

Mennyit fogyaszt egy 2,5 TD Opel Omega?

Figyelt kérdés

Opel Omega kombi 2,5 turbodízel 1997-1999 évjárat.

Autóvásárlás előtt állunk. Kíváncsi lennék a fenti paraméterek mellett a fogyasztásra.

Tulajdonosok, mi a véleményetek? Ajánljátok?

Köszi!


2009. júl. 23. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom az omegák nagyon sokat esznek... Szerintem nézd meg a passat vagy a 3-as golf komikat is keveset esznek és jobbak mint az opel
2009. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ford MOndeo-ról mi a véleményed? 1,8 diesel.
2009. júl. 23. 11:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

gondolom hasonló évjáratú mint az omega. Szerintem ha műszakilag rendben van jobban jársz vele mint az opellal hisz ebből több van mo.on mint az opelekből


itt egy-két link autónézéshez: [link]

[link]

2009. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hello! Én úgy tudom hogy a diesel opel omegában BMW motor van. Családban volt egy benzines az kb 9 litert evett de ha nagyon oda lépett neki az ember akkor 12 is bement és automata váltósvolt (2500 ccm ) Én azt mondom a te döntésed. Ha omegát veszel van hozzá alkatrész, mert sokan azért hozzák be.
2009. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat - hasznosak voltak :)

(Szerintem Mondeo lesz a jó - mégiscsak 1,8 és nem 2,5)

2009. júl. 23. 16:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadó: így van! a 2.5 TD Omegában BMW motor van (M51D25/X25TD/X25DT/25DT), és azt javasolnám hogy óvakodj tőle és kerüld. BMW berkeken belül szinte rutin vele a szopás, vagy aki nem szopik az ennek az alkatrészeivel üzletel.
2009. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na ezert nem szabad autokkal kapcsolatban megkerdezni itt semmit. 3 golf kombi opel omega helyett... Ha lehajtom az ulest a kombi omegaban akkor befer hatra a golf kombi.

Valoban bmw motor van a 2.5 td omegaban, de a hengerfej es a motorelektronika opel. Ezekkel szokott gond lenni, illetve a sok barommal akik hidegen tapossak neki. Viszont barmok nem csak omega dizelben ulnek hanem mondeoban es golfban is. Hasznalt dizelt venni lutri...

2014. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!