Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Mondeo 2.5 V6 megbízható?...

Ford Mondeo 2.5 V6 megbízható? Tudok valamit mondni róla?

Figyelt kérdés
Combiba vagy inkább szedánba érdemes megvenni ha egyáltalán érdemes milyen tapasztalatotok van?

2012. aug. 18. 17:04
 1/10 A kérdező kommentje:

Ford Mondeo 2.5 V6 ghiára gondolok konkrétan....

2000-res évjárat körülire.... és inkább kombira

2012. aug. 18. 17:07
 2/10 anonim ***** válasza:

2000-es évjárat? akkor az még a régebbi kasztnis, azt mondják az a baj, hogy olyan nagy a motor, hogy épp, hogy elfér a motor térbe, na most ha bármit szerelni kell önindító, generátor... könnyen lehet, hogy le kell bontani, vagy ki kell venni a motort...

de it vannak okosságok: www.mondeo.hu

2012. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Konkrétan a Ford Mondeo Mk 2-re gondoltam és kombira!

Hát igen nagy motor így is úgy is de amúgy jól működik? vagy lehet belőle jót kifogni? mire kéne figyelni választás közben a kilométer meg az ilyen alap dolgok mellett?

2012. aug. 18. 22:48
 4/10 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy a kilóméter a mérv adó, én a múlthéten vettem kocsit megnéztem 1 csomót, volt amibe 170.000km volt, de füstölt, és össze vissza volt baxva, meg volt ami céges volt 245.000 km, de végig szervizelt, és elég kulturált állapotba. Legjobb ha járó motornál hidegen és melegen is leveszed az olaj beöntő sapkát, hogy okádja-e a füstöt, meg a nívó pálcáról, meg az olaj beöntőről lehúzod az olajat és az ujjaid közt morzsolod, hogy szemcsés-e. A féket, meg futóművet úgyis észre veszed ha nem jó
2012. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben. köszönöm a véleményed és segítségedet!
2012. aug. 19. 10:38
 6/10 anonim válasza:
Nekem egy 2001 es van, 200ezerrel. Megvannak a maguk kis betegségei mint minden autónak, mert ha őszinték vagyunk nincs olyan ami örökké megy. A motor nagyon megbízható 3-4 évente célszerű kipucolni a szívó oldali öntvényt, hogy ne fulladjon a motor, nem egy elvégezhetetlen munka. Semmi gond nem volt vele eddig 4 éve van meg.
2012. aug. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]

pl... erről mi lenne a véleményetek?

2012. aug. 28. 20:03
 8/10 anonim ***** válasza:
a belseje szép, de külföldi papíros megkéne tudni mennyi a vége magyar papírokkal. Az index kar alatti kar az mi lehet "infokar" mint a 3-mas mondeókban? én mintha a kormányon is ugyanúgy tempomatot látnék, ez így már egész jó. Viszont ha ránagyítasz az 1. képre a lámpa felső szélétől rendesen kiáll a sárvédő sarka, és a lökhárítóba szerintem nincs ködlámpa pedig ghiád felszereltségű, és ahhoz még alufelni is kéne
2012. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A végösszeg a 300.000 után kb még 150000 szerintem....(regisztrációs meg a műszaki amit remélhetőleg gond nélkül át menne bár akkor is vannak a kötelező dolgok amiket cserélni érdemes..) az a kis kar az irányjelző alatt meg a cd-tár vezérlője meg rádió vezérlő (hangosítás stb...) én mintha látnék ködlámpát a lökhárítóban csak nem a belevalót... hanem a kis kereket ami a régi mondeoban volt csak abban a 3szög szerű keretben...
2012. aug. 31. 04:32
 10/10 anonim válasza:
Nekem van egy 2001 es az már MKIII. Ghia, piros, abszolút jó állapotban. Eladnám, mert egy kis díztelre váltok, múgy nem vészes, kis odafigyeléssel és spuri adalékkal 70%város 30%kint használattal 9.9-10
2012. szept. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!