Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok, miért szerettek...

Motorosok, miért szerettek motorozni? Mit élveztek benne és milyen motorral kezdtétek annak idején?

Figyelt kérdés
Én most egy 49 ccm-es motrot hajtok,(fajtát nem mondok mert nem hinném hogy sokan ismerik :D) kihúzza a 60at bőven de mégis vonz az MZ ETZ 150-250 köbös. Nagyob erősebb, meghát gyorsabb de inkább azt a biztonságot ami egy nagy motorral jár az vonz meghát az erő, a sebességmeghát csak lazán.
2012. aug. 19. 02:17
 1/3 anonim válasza:
100%
Én mentem párszor édesapám 1200as Banditájával...leírhatatlan az érzés mikor te uralsz majdnem 100lovat 2 keréken. Persze nem eszetlenül, csak finoman módjával, különben repülsz a balesetire, roszabb esetben a hullaházba. Bele se merek gondolni mire képesek a mostani 1000es gyorsaságik a amguk 190-200 lóerejével, de nekem ez is bőven elég. Fantasztikus érzés. elkap egy szabadság érzet. Imádom a vasat. Épp készültem rá h "igen ez az 1 év mulva kezdhetem a tanfolyamot nagymotorra, és nap mint nap átélhetem". Erre a nyomoroncok kitalálták, hogy 21 helyett legyen 24 a korhatár...köszönöm Magyar Állam!!..:((
2012. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én kómárral kezdtem. :D

Hihetetlen masina volt. Olyan csúnya volt mint az állat az első kerekébe tojás volt ami aszfaltúton ringatta a gépet.

Tönkre volt benne menve az 1 es és csak a 2est használtam.

Szóval betolásból indult és olyan finom kuplungolással lehetett csak felgyorsulni arra a 36km/h végsebességre hogy kuplungművészetin első helyen végeztem volna ha lett volna ilyen :)

De amúgy üzembiztos volt ha beindult nem állt meg.

Rettenetes motor volt de azért azt szerettem benne hogy nem kellett tekerni nem fáradt el kényelmes volt viszonylag és a bicikliket meg az utánam futó kutyákat le lehetett hagyni vele. :) Ez is már olyan megkönnyebbülés volt. Jókat bóklásztam vele dűlőkön meg földutakon felfedeztem vele új utakat és helyeket a város körül és a térségben. Ugy éreztem magam kb mint Kolombusz :D

Aztán szépen haladtam fölfelé egyre jobb mocikat szerezvén. Volt Jávamustángom az már gyorsabb volt ,szinte rakéta a 2 sebességes kómárhoz képest.:D Csak folyton szerelni kellett... Utána lett simsonom. Az még jobb volt. Utána átléptem az 50ccm határt egy 125 honda xl el. :) Akkor úgy éreztem hatalmas szintet léptem mert szinte már Dakar motor érzés fogott el :) És össze hasonlíthatatlan volt egy új fejlettebb erősebb technika a régi 50ccm esekkel. És így léptem fokozatosan felfelé.

Persze néha volt visszafejlődés és rossz irányba lépés a motorok terén. Most egy 400 as hondám van és meg vagyok vele elégedve. -Nekem egyenlőre elég.

A motorozás olyasi mint a sétálás csak gyorsabb és nem fáradsz el. :) Bárhová el lehet jutni motorral és sok jóbarátra ismerősre tehet szert ezáltal az ember. Nem csak akkor mikor motoros hanem a magán életbe is.

2012. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Uoltsó, tetszett a strory, olyan mese szerűen adtad elő, tetszett :) :D Első, hát igen én is ott vagyok hogy abüdösparasztok, nem lehet 21 évesen :D
2012. aug. 19. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!