Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alvázszám vagy motorszám...

Alvázszám vagy motorszám alapján típus?

Figyelt kérdés
Nemrégiben vettem egy krosszmotort. Darabokban van, alkatrészt kellene hozzá vennem. Itt van a probléma!A motorblokk pontos típusáról fogalmam sincs. A váz egy yamaha dt 50 mx, viszont a blokk 80 ccm-es. Valahol interneten motorszám alapján ki tudom keresni a pontos típusát a motornak? Ha igen, tudnátok egy ilyen oldalt linkelni? Üdv 19/F
2012. aug. 19. 06:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Vázszám szerint típus.

A blokkszám meg blokk szám.

Indulj ki abból ha autót veszel akkor is a váz szám az autó. Akkor is az a típus lesz ha kicseréled a motort ferrariéra is.

A blokkszám nincs nyilvántartva ha biztosítást kötsz rá. Te elírtad.. Az egy 50ccm blokk minek száma xxx-123456

Hidd el ez így van. :) Remélem átment az információ!!

2012. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amúgy bele kell legyen gravírozva a márka.

Ha nem akkor talán ki tudod keresni. Vagy formailag keresel hasonlót.

2012. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! De a helyzet az,hogy engem csak a blokk típusa érdekelne...Mert szerintem nem az eredeti. Alkatrészt meg így nehezebb hozzá vásárolni,hogy nem is tudom mit keressek. De akkor majd valahogy megoldom.
2012. aug. 20. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!