Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért forr fel? EL lehet...

Miért forr fel? EL lehet tömődve a rozsdától?

Figyelt kérdés
ma mentem robogómmal (10km-t se..yamaha aerox) és felforrt.. kiköpött egy kis vizet.. utána hagytam, nem mentem vele inkább toltam.. a víz rozsda barna színű, ez lehet a baja? emiatt forr fel? (már egyszer leengedtem róla a vizet és újat tettem de ezek szerint megin berozsdásodott.. (desztillált vizet tettem bele természetesen))
2009. júl. 23. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Nem elég leengedni a vizet és újra feltölteni. Miután leengedted, vízkőoldóval kell feltölteni a hűtőt és hagyni dolgozni, majd leengedni. Meg fogsz lepődni, mennyi mindent hoz ki. Utána slaggal érdemes átmosni a hűtőt és a vízköpenyt, majd desztillált vízből és fagyálló hűtőfolyadékból keveréket készítve feltölteni a rendszert.
2009. júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
okés köszi a segítséget..!
2009. júl. 23. 22:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!