Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most tettem le az M-es jogsit,...

Most tettem le az M-es jogsit, milyen motort vegyek?

Figyelt kérdés
Igazából legfőképp azt nem tom eldönteni Simsont vagy robogót! Mindenki mást mond az ismerősi körömben és nem tudom mi legyen! Inkább városba kellene,de egyszer-kétszer mennék vele vidékre!

2012. aug. 19. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább robogót.

A simson túl jellegzetes, az autósok szinte késztetést éreznek, hogy letoljanak vele. A simsonok ideje lejárt, kb 10 éve volt az a helyzet, hogy annyiért amiért jó állapotút kaptál nem versenyezhetett semmi.

2012. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

két lehetőség van

1) Van sok pénzed, nem tartod ribancosnak ahogy a robogón ki kell tolni a segget, meg vállalod azt a p0csköszörű hangját...de van egy újabb "motorod".

2) Nincs rá akkora keret, de meg szeretnél tanulni motorozni, váltani, a nagyobb motorosok sem néznek le. Keveset fogyaszt, de valószínüleg több gondod lesz vele, pl többet kell takarítani meg kicsit szervizelgetni,( ha 75 000 fölött veszed akkor már valószinüleg nem lesz vele sok gond:P)

2012. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%
Endurót vegyél. Robogót meg még véletlen se, mert ahogy azt a mai fiatalság használja undorító. alig gurulnak, de olyan hangjuk van, hogy a szomszéd város hallja mikor, hol mennek. Le tudnám róla rugdosni az összes ki gyökeret.
2012. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!