Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az jelenthet valamennyi...

Az jelenthet valamennyi előnyt, ha már tudom az összes jelzőtábla, és útburkolati jelek jelentését? /B kategóriás jogosítvány/

Figyelt kérdés
Majdnem 3 hét múlva kezdődik a tanfolyam, de én már tudom a tankönyvben lévő összes jelzőtáblák, és útburkolati jelek jelentését. Van itthon járművezetői vizsga tankönyv, és abból tanulgattam, tanulgatok. Ennyi idővel a tanfolyam és a vizsga előtt már érdemes tanulni, nem felejtjük el a vizsgáig?
2012. aug. 20. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Még Én sem tudom az összeset,pedig 10 éve vezetek XD
2012. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

van pár darab amit az ember tud, amiket naponta lát, de van olyan amit nem láttam már még(tanfolyam alatt utoljára), aztán nézem pár hete ilyen tábla is van?

persze tanfolyamkor tudtam, de az már egy éve volt, azóta pedig sokat vezettem, de van olyan amit szerintem életemben nem fogok látni

2012. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyi előnyt jelenthet, hogy már ennyivel is kevesebbet kell tanulnod KRESZ vizsgára.

Ha pár hét alatt pedig elfelejted a vizsgáig, akkor rosszul tanultad meg. Ezeket eleve nem csak a vizsgára kell megtanulni, hanem az életre, hiszen még 20 év múlva is tudnod kell, ha szemben látsz egy táblát az autóból, akkor az miért van ott és mit jelent. Legalább a nagy részét...

2012. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ezekkel szokott lenni a gond a kresz vizsgán, hanem a képekkel, amik forgalmi helyzeteket ábrázolnak, pl kinek van elsőbbsége. Ezeket kell nagyon tudni, meg vannak műszaki jellegű kérdések is nem csak táblák.
2012. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pontosan,/ahogy az utolsó is írta/,nem a bemagolás okoz gondot általában,hanem az adott szituációban történő értelmezés...

Mert még a hülyegyerek is tudja mi a záróvonal,és a táblákat is felismeri...-Attól még gyönyörű szépen meghúzhatnak a vizsgán,ne dőlj hátra.

Az "ábrás"feladatokra koncentrálj!

2012. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!