Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az baj, hogyha az m kategóriás...

Az baj, hogyha az m kategóriás rutin vizsgámra nincs motoros kesztyűm és cipőm?

Figyelt kérdés

Nos mivel a cipőt tudom a téli (kb. 5 cm) magassarkúmmal pótolni, ami vádli középig ér. Bár nem tudom, hogy zavarnák őket...

De viszont erre alkalmas kesztyűm nincsen... :/

Szerintetek így hagynak vizsgázni?

Mert lehet protektort bérelni a vizsgára, csak azt nem tudom, hogy akkor kesztyű is fog e hozzá járni vagy sem.

Nagyon fontos lenne a válasz, mert egy ideje e miatt aggódom!

14/l



2012. aug. 21. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Te jó ég! Már ilyenek kellenek?!

Mikor én vizsgáztam (kb 18 éve), akkor jó volt a papucs és rövidnadrág szerkó is. Mondjuk a motor is babetta volt és bukósisak sem kellett még. Ja és az mg nem M kategória volt, hanem Smk (segédmotoros kerékpár)

2012. aug. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg az oktatót. Ő tuti meg tudja mondani.

De valamelyik társadnak, akivel együtt jártatok nincsenek ilyenek? Arra az időre míg te motorozol kölcsön adhatná neked.

2012. aug. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugye gerinc protektor, könyök és térdvédő, bukósisak(bár az mindenkinek volt) kötelező, ezeket biztosította nekünk az oktató, mert nyilván senki nem fog tízezreket kidobálni erre. Ezen felül még 1 hosszúszárú cipő(nem a converse és társai, hanem pl egy bakancs) és egy protektorokkal ellátott kesztyű is kötelező. Én nem akartam 7000Ft-ért kesztyűt venni, csak egy 3000Ft-os kesztyűt vettem később, mert nekem nem jó csupasz kézzel motorozni. De bakancsom az volt, másnak meg az nem volt.... így amíg én vizsgáztam ő ideadta a kesztyűt, én meg utánna neki a bakancsot. Ezt te is megtudod csinálni, max mondod hogy adsz neki 300Ft-ot azért az 5percért ha nagyon fukarkodik. És mi az, hogy bérelni? Az oktató nem képes 20.000Ft-ot erre áldozni, hogy legyen protektor rajtatok? Mert neki csak 5 évente kell újakat venni... Te meg használod egyszer. De a magassarkúba bele fognak kötni, azt valahonnan szerezz, esetleg azt is kérj kölcsön.
2012. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A magassarkúba nem kötöttek bele. A bérelt protektorhoz szerencsére kesztyű is járt! :)

Szóval nem volt gond.

Ja, és átmentem a vizsgán, és ha minden jól megy szeptember közepére már a jogsi is meglesz! :D

2012. aug. 22. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!